АвторизаціяРеклама

» » Газконтора нав’язує бориспільцям додатковий договір

Газконтора нав’язує бориспільцям додатковий договір

Новини у Борисполі

Газконтора нав’язує бориспільцям додатковий договір Питання щодо умов додаткового договору з газопостачанню населенню підняв на щотижневій нараді в міського голови Анатолій Пасічний, голова Бориспільської міськоі організаціі ветеранів Украіни. Зокрема, він цікавився окремими положеннями, прописаними в допдоговорі.

– Наприклад, мені не зрозуміло там нічого. Він так написаний, що простій людині не розібратись. Що за ліміти? Як вони діятимуть? А якщо я на місяць кудись поїду, як вони нараховуватимуть?.. – одне за одним озвучував голова свої питання.

Відповідав М.Корнійчук, який ознайомлювався з текстом договору, надрукованого в одній із газет.

– Із того, що там чітко пояснено, я можу сказати наступне: як тільки текст договору буде надруковано в газеті (його надрукували), він набирає сили. Людям навіть не обов’язково його підписувати. Як тільки люди починають користуватися газом, договір підписується автоматично.

Газконтора навязывает бориспольцами дополнительный договор

Вопрос об условиях дополнительного договора по газоснабжению населения поднял на еженедельном совещании у городского головы Анатолий Пасечный, председатель Бориспольськой организации ветеранов Украины. В частности, он интересовался отдельными положениями, прописанными в допдоговоре.

- Например, мне не понятно там ничего. Он так написан, что простому человеку не разобраться. Что за лимиты? Как они будут действовать? А если я на месяц куда-то поеду, как они будут начислять?.. - Одно за другим озвучивал председатель свои вопросы.

Отвечал Николай Корнийчук, который знакомился с текстом договора, напечатанного в одной из газет.

- С того, что там четко объяснено, я могу сказать следующее: как только текст договора будет опубликован в газете (его напечатали), он вступает в силу. Людям даже не обязательно его подписывать. Как только люди начинают пользоваться газом, договор подписывается автоматически.

ДЖерело: http://borispol.org.ua

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
газконтора, Бориспіль, борисполь
Оціни новину →
Переглядів: 2201
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
1
1
А якого чорта тоді ставили газові лічильники ?????????
avatar
0
2
Треба ж з людей якось витягувати гроші...
avatar
0
3
Наші чінуші звикли обкладати данью людей, ще з 90-х, тому зараз це продовжують робити на офіційному рівні в межах закону, який саміж і придумують...
avatar

Новини за темою