ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Фотофакт - річ незаперечна: Виставка творчих світлин Віктора Співака

Фотофакт - річ незаперечна: Виставка творчих світлин Віктора Співака

События в Борисполе

Фотофакт - річ незаперечна: Виставка творчих світлин Віктора Співака 9 лютого в приміщенні Бориспільської районної ради (фойє третього поверху) почала працювати виставка «Світ в об’єктиві і в серці», присвячена пам’яті фотохудожника, журналіста Віктора Співака (05.04.1945-27.12.2017). Організатори розділили творчий доробок фотохудожника на чотири частини.

Одна моє назву «Моя Україна», де представлені миті життя, переважно Бориспільщини. Тут і наш земляк, чемпіон Європи з важкої атлетики Петро Базюченко; і художник Іван Приходько з с.Дударків; і напис «Бориспіль» із висоти пташиного польоту, зроблений автовласниками за допомогою своїх автомобілів.

Друга має назву «Чорно-біла таїна». Мабуть тому, що все відзнято в чорно-білих кольорах. На світлинах види Карпат, маленькі гуцули в народному вбранні, є портрети, ню, силуети літаків під цікавим ракурсом.

Третя частина присвячена природі, тому й отримала назву «Природа рідного краю». Зараз важко сказати де саме вони були зроблені – на Бориспільщини чи в іншому місці – тим не менше вони зачаровують своєю красою, яка притаманна українським просторам.

Четверта носить назву «Далеко поїдеш – багато побачиш». Тут представлені світлини того періоду, коли Віктор Юрійович мандрував світом. Тут є Європа, є Азія, є люди, є пам’ятки архітектури, є природа.

Як зазначили організатори в анотації до виставки, своїм життям і творчістю Віктор Співак вписав незабутню сторінку в історію нашої Бориспільщини. Він той, хто вловлював об’єктивом фотоапарату і зберігав неповторні миті життя нашого краю впродовж майже 60 років. Віктор Співак створив такий фотоматеріал, по якому можна вивчати і розповідати історію нашої землі. Бо фотофакт – річ незаперечна!

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
виставка, фотофакт, Бориспіль
Оцени новость →
Просмотров: 632
Рейтинг: 5.0/4

Комментарии

avatar

Новости по теме