АвторизаціяРеклама

» » Джерело надії

Джерело надії

Новини у Борисполі

Джерело надії Про зразковий хореографічний ансамбль «Грація» знають далеко за межами Борисполя. Лише цього року виступи колективу принесли багато заслужених нагород. У Дніпропетровську на десятому Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва «Білий лебідь» «Грація» отримала другу премію у категорії народна хореографія. А вже на міжнародній арені у місті Варна (Болгарія) бориспільські танцюристи отримали дві найвищі нагороди у виступі дуетів «Побачення» та «Сувенір», а з танцями «Джайв» та «У стилі ретро» — другу премію у номінації бальна хореографія.

— Днями скарбничка зразкового колективу поповнилася ще однією нагородою, — говорить художній керівник ансамблю Наталія Пилипчук. — На Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Джерело надії», за благословення митрополита Київського і Всієї України Володимира, танцюристи середньої вікової групи у номінації бальна хореографія «У стилі ретро» завоювали найвищу нагороду — «Гран-прі».

— Зазнаватися нам ніколи, — продовжує розмову Наталія Василівна, — будемо працювати так, щоб радувати наших глядачів своїми виступами.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
хореографічний ансамбль «Грація», Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 843
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою