АвторизаціяРеклама

» » Джаз-бенд «ShoсkolaD» презентує в Борисполі новий альбом

Джаз-бенд «ShoсkolaD» презентує в Борисполі новий альбом

Події в Борисполі

Джаз-бенд «ShoсkolaD» презентує в Борисполі новий альбом Львівський гурт «ShoсkolaD» цієї весни презентуватиме нову платівку «World», і серед міст презентаційного туру – Бориспіль, а точніше, фестиваль «Музичний Компот» і вечір джазу від «Старокиївського банку».

«ShoсkolaD» — один з найуспішніших українських гуртів. Вони працюють у жанрі етноджаз та world music. Як зазначають самі учасники гурту: «ShoсkolaD» відкритий до музики різних стилів та напрямів. Гурт несе меседж відкритості і зворушення».

Смачну музику творять: барабанщик та креатор Ігор Гнидин, який одночасно є співзасновником та куратором «Juzz Сlub Lviv», піаністка Анастасія Литвинюк, яка цього року стала співзасновником першої «Львівської літньої школи джазу», окуліст Іванка Червінська, яка є однією з найяскравіших співачок Львова та «етно»-складовою гурту, саксофоніст Михайло Балог, аби грати джаз з «ShoсkolaD»ом залишив все та переїхав до Львова, та бас-гітарист Андрій Кохан, який працює в багатьох цікавих проектах.

Новий альбом містить сім композицій. Шість із них («Криниченька», «Купалочка», «Віночок», «Конопельки», «Нивка», «Маланка») написані на народні пісні. Слова і музику до пісні «Мій світ» написав Ігор Гнидин.

Музиканти про альбом. Чому така назва? World – перекладається як світ. Це наш світ, наш світогляд і наше бачення світу, яке випливло в звучанні нашого нового альбому. Також це музика, в якій переплітаються мотиви з цілого світу. Музика, що є способом життя, існування, відображенням душі, емоцій, розуму. Музика, яка поглинає в себе всі мотиви, звуки, які літають у повітрі. Переплетення енергій народних музик з різних континентів, світів, епох: український фолк, американський джаз, блюз, сучасна електроніка – все це можна знайти в новому альбомі.

Диск писався дуже легко і природно. Кожен з нас вносив частину себе, свого світу, і тому твори на диску відрізняються один від одного, контрастують. Але, незважаючи на цей контраст, всі вони поєднуються в одне ціле і створюють наш світ, яким він є зараз.

Автор: Поліна МІЦКЕВИЧ

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Вісті, Бориспіль, ShoсkolaD, презентація, новини, Джаз-бенд
Оціни новину →
Переглядів: 1071
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою