АвторизаціяРеклама

» » Два боки однієї медалі

Два боки однієї медалі

Новини Борисполя

Як відомо, медаль має два боки. Один показово блискучий, сліпучо сяючий, другий, зворотний, непоказний. Свою своєрідну «медаль» має і наше тисячолітнє місто Бориспіль. На її «парадному» боці зображено найбільш принадні об’єкти, де навіть місце для веселки на тлі блакитного неба знайшлося: саме такою є титульна «аплікація» на сайті Бориспільської міськради.

А от зворотний бік міської медалі райдужним не назвеш. Але він такий знайомий мешканцям Борисполя. Ба, більше – й «малюють» вони його самі. Ну, от, наприклад, фрагмент вулиці Толстого. Під парканом добротного будинку з купою супутникових тарілок на даху так і залишилися стояти стіною нескошені бур’яни, вищі за сам паркан. Боронь, Боже, таке побачити в більш європейських містах, ніж Бориспіль, Західної України. Там у крові кожного господаря тримати своє обійстя – і з двору, і з вулиці – зразково чистим, бо то є обличчям господаря, рівнем його культури, поваги до суспільства.

А тут же, на розі Толстого й Лютневої, через дорогу навпроти, знаходиться ще один неоковирний об’єкт. За напіврозваленим парканом серед «заповідних» хащів з лозиняк п’ятиметрової висоти — гидотний і смердючий смітник.

Багато ще подібного можна знайти на зворотному боці бориспільської «медалі». На щастя, в місті є вже чимало мешканців — справжніх господарів, гідних медалі «За визволення Борисполя від бруду і сміття», якби таку було встановлено. Тож усім городянам потрібно затямити: у Європу Бориспіль (куди він намагається потрапити, як стверджують міські чиновники) з таким брудним «обличчям» ніхто не пустить.

А ще наближається Різдво та Новий рік. Невже Бориспіль розпочне його зі старим сміттям?

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 855
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
1 Спам
Что же поделаешь??? Такой у нас менталитет. Где живут там и с*ут .(((((
avatar

Новини за темою