АвторизаціяРеклама

» » Дубінський представив кандидата на голову Бориспільської ОТГ від ПП Слуга народу

Дубінський представив кандидата на голову Бориспільської ОТГ від ПП Слуга народу

Новини Борисполя

Дубінський представив кандидата на голову Бориспільської ОТГ від ПП Слуга народу Сьогодні Бориспіль відвідав Олександр Дубінський, голoва Київськoї обласнoї oрганізації політичнoї пaртії "Слyга Нарoду". Мета візиту – представити кандидата на посаду голову Бориспільської ОТГ та керівника виборчого штабу. Основна вимога до кандидата, щоб він мав стратегічний план розвитку ОТГ, його знали і довіряли.

Як зазначив О.Дубінський, його команда зробила аналіз, подивилась рейтинги, ознайомилась із програмами кандидатів на голову ОТГ і на сьогодні вони бачать таким кандидатом Ігоря Шалімова, який зараз є депутатом Бориспільської міської ради. Керівником виборчого штабу буде Антон Мотрич, керуючий справами Бориспільської районної ради.

На зустрічі кандидат на голову презентував присутнім свою програму – це, що він хоче зробити для громади на цій посаді. Перше, повернути аеропорт, що дозволить суттєво збільшити надходження в бюджет громади. Друге, створити центр надання адміністративних послуг, особливо для тих населених пунктів, які ввійшли в Бориспільську ОТГ (нагадаємо, мова йде про села Глибоцької, Іванківської, Кучаківської, Любарецької, Рогозівської, Сеньківської сільських рад). Третє, побудувати об’їзні дороги, щоб розвантажити Бориспіль від автотранспорту. Також, збирається побудувати розвантажувальні електропідстанції, ліквідувати стихійні сміттєзвалища, створити зони відпочинку, запустити соціальну картку. Це, якщо коротко, про стратегічний план кандидата.

Після презентації відбулося спілкування з присутніми в режимі питання-відповідь. Зверталися, як до І.Шалімова, так і до О.Дубінського. Щоб щось було цікаво, то, мабуть, ні. Єдине, тим, хто висував претензії, Дубінський радив іти в команду до кандидата, щоб долучитися на ділі до змін на краще, які чекають на Бориспільську ОТГ.

Окремо варто сказати, що кандидатура Ігоря Шалімова не остаточний вибір обласнoї oрганізації. Про це Олександр Дубінський розповів журналісту інтернет-видання "Це Бориспіль". Вони готові розглядати і інших кандидатів, якщо ті нададуть гарні стратегічні плани розвитку Бориспільської ОТГ на найближчі 5 років. Зараз у команди Дубінського на розгляді ще дві кандидатури на голову. Їхні програми вивчаються, вивчаються їхні рейтинги. У випадку, коли вони не підійдуть по вимогам до кандидата на голову, їм можуть запропонувати увійти в команду, щоб спільними зусиллями розвивати Бориспільську ОТГ.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, Шалімов, ОТГ, Дубінський, Голова, кандидат
Оціни новину →
Переглядів: 1781
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою