АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Кримінал в Борисполі
  4. »
  5. Дружина Мазурка: Чоловік на відео і мій чоловік - дві різні людини

Дружина Мазурка: Чоловік на відео і мій чоловік - дві різні людини

Кримінал в Борисполі

Дружина Мазурка: Чоловік на відео і мій чоловік - дві різні людини Дружина підозрюваного у вбивстві трьох охоронців з ТРЦ Караван Ярослава Мазурка впевнена, що чоловік на відео і її чоловік - дві різні людини, пише газета Сегодня з посиланням на її адвоката.

"Моя клієнтка стверджує, що людина на відео з Каравану і її чоловік - це різні люди. Сама міліція казала, що підозрюваному 25-30 років, а Ярославу 38 років. На відеозапису розстрілу пропадає 20 секунд запису. Питання: що робилося в цей час ? Дії стрільця дуже професійні. Але Ярослав в армії не служив, не має спецпідготовки. У нього хронічний поліартрит, це захворювання суглобів. Були моменти, коли він не міг піднятися з ліжка. Твердження, що він служив в Узбекистані - неправда. Він 74 роки народження, в армію його б брали в 1992 році, вже тоді він не міг служити за межами України ", - заявив захисник Лаврентій Кухалейшвілі.

Варто відзначити, що сусіди родини мазурки відзначають їх нелюдимость і навіть почали підозрювати в належності до секти. "Це неправда, Людмила каже, що вони хоч і рідко, але ходили в православну церкву", - підкреслив адвокат.

За словами Людмили Мазурок, в день трагедії Ярослав повернувся з роботи в 21:00 (він працював штукатуром), поводився як зазвичай, а вранці пропав. "Дружина каже, що він вів себе, як звичайно, повечеряв, пограв в шахи на комп'ютері. Погодився на наступний ранок з'їздити за молоком до тітки на лівий берег. Вранці, коли Людмила прокинулася, його вже не було, а молоко стояло в холодильнику. Мобільний теж залишився в квартирі. Дзвонила його мама, і Людмила залишила чоловікові записку з проханням передзвонити їй. Мама говорила з ним 27-го, і нічого підозрілого не помітила. З тих пір дружина його не бачила, і де він не знає ", - розповів адвокат.

Він також зауважив, що знайомі з Кам'янки-Бузької могли не впізнати Ярослава, так як він там бував дуже рідко і вже не живе там протягом 17 років. Крім того, захисник підкреслив, що експертизу ДНК неможливо провести так швидко, як це зробило МВС, так як на звичайну експертизу необхідно дві або чотири тижні.

"А біологічний матеріал для аналізу з квартири Мазурка взяли на наступний день після заяви міністра про те, що стріляв Мазурок. І обшук провели на наступний день. Що вони могли вилучити на місці злочину теж незрозуміло. Там не залишилося його слідів крові, а кепку, як випливає з відео, злочинець тільки що купив в магазині. Там і волосся-то могло не залишитися ", - заявив Кухалейшвілі.

Примітно, що версія захисту зводиться до способу лобіювання закону про охоронних фірмах, де жертвою став Мазурок. "Йде лобіювання інтересів приватних охоронних фірм в плані надання права на носіння зброї. У нас в Україні п'ять тисяч охоронних фірм, які зацікавлені в цьому. Поки тільки ДСО мала право на носіння зброї, але її послуги дороги. А ось тепер приватникам дозволять носити зброю , і ринок буде перерозподілений. Цілком могли розіграти такий спектакль, щоб довести, що охоронцям зброю необхідно. На відео ніде немає запису, що ця людина кладе флешку в кишеню. Так, крутить її в руках, але не кладе в кишеню. Він ще й дивиться прямо в камеру. Після оплати в касі він виходить і зупиняється, чекає. Чого може чекати людина, яка щось вкрав, та ще з пістолетом за пазухою? Тут занадто багато нестиковок ", - упевнений адвокат.

ВІДЕО з камер в ТРЦ КараванЯк повідомлялося 15 жовтня, інформація, яку повідомив на допиті правоохоронцям вижив охоронець ТРЦ Караван Павло Феденко, не підлягає оприлюдненню в ЗМІ . Це пов'язано з таємницею слідства і безпекою конкретних людей.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
розстріляв, людини, відео, Караван, різні, чоловік, Мазурка, дружина, злочинець
Оціни новину →
Переглядів: 1255
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою