АвторизаціяРеклама

» » Доведи, що ти — найсильніший у твоїй школі

Доведи, що ти — найсильніший у твоїй школі

Новини у Борисполі

Доведи, що ти — найсильніший у твоїй школі Під таким гаслом у листопаді 2011 року стартували змагання «НАЙСИЛЬНІШИЙ» в місті Борисполі та Білій Церкві, які організував Фонд «Рух молоді» Полочанінова і Тимощука. Організатори змагань ставили собі за мету не лише віднайти «Найсильнішого» серед учнів шкіл, а й залучити дітей та підлітків до регулярних занять фізичною культурою і спортом.

У Борисполі акція пройшла завдяки організаторській та спонсорській підтримці Бориспільської міської організації Політичної партії «Фронт Змін» та депутата Київської обласної ради від ПП «Фронт Змін» Дмитра Васильовича Радіонова.

Участь у змаганнях була добровільна, проте, на жаль, на заклик до участі в конкурсі відгукнулись не всі навчальні заклади міста Борисполя.

Щоб стати «Найсильнішим» своєї школи, необхідно було на уроці фізкультури, що проходив згідно з розкладом занять, здати норматив з підтягування на турніку. Кожен зареєстрований учасник отримав стильний браслет, як свідоцтво небайдужості до здоров’я та спорту. Результати перевіряв та передав представникам Фонду Іван Даньків — член Бориспільської міської організації Політичної партії «Фронт Змін», помічник депутата Київської обласної ради Дмитра Радіонова.

За показниками турнірної таблиці було визначено «Найсильнішого» у кожній школі міста Борисполя, яка брала участь у змаганнях. Ними стали:

1. Матус В’ячеслав – школа №3, 11 клас (24 підтягування);

2. Бойко Влад – Школа лінгвістики, 11 клас (23 підтягування);

3. Козакевич Едуард – школа №6, 10 клас (22 підтягування);

4. Шаріков Дмитро – школа №1, 11 клас (19 підтягувань);

5. Селезньов Олександр – ліцей «Дизайн-освіта», 11 клас (15 підтягувань).

Бориспіль може пишатися нашими хлопцями, які чесно здобули звання «Найсильніший» та були присутні 20 грудня на нагородженні в м. Біла Церква. Багаторазовий переможець у автоперегонах Володимир Полочанінов та відомий футболіст Анатолій Тимощук нагородили переможців дипломами та цінними призами – спортивними номерними годинниками SWATCH. Великою несподіванкою та подарунком для переможців конкурсу було й те, що ведучим події був відомий український телеведучий та автогонщик Олексій Мочанов.

Фонд «Рух молоді» Полочанінова та Тимощука, а також голова Бориспільської міської організації Політичної партії «Фронт Змін» Дмитро Радіонов висловлюють подяку за підтримку у проведенні конкурсу «Найсильніший» Бориспільському міському голові Анатолію Федорчуку, а також директору ЗОШ №3 Ірині Анатоліївні Панкявічене, директору Школи лінгвістики Світлані Григорівні Мазур, директору ЗОШ № 6 Вірі Іванівні Мазурі, директору ЗОШ №1 ім. Юрія Головатого Людмилі Василівні Шевченко, директору ліцею «Дизайн-освіта» ім. Павла Чубинського Ларисі Ананіївні Власенко.

Автор: Оксана ЛИСЕНКО

Джерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
змагання, Бориспіль, турнір
Оціни новину →
Переглядів: 1010
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою