АвторизаціяРеклама

» » Дороги Бориспільського району ремонтують у борг

Дороги Бориспільського району ремонтують у борг

Новини з району

Дороги Бориспільського району ремонтують у борг 19 вересня 2016 року на апаратній нараді в Бориспільській райдержадміністрації доповідав Олексій Глушко, генеральний директор ПрАТ «Коммунтранс» (організація, яка утримує автомобільні дороги місцевого та державного територіального значення Бориспільського району). За його словами, Служба автомобільних доріг у Київській області (замовник) суттєво зменшила розмір річного фінансування від необхідного.

– Необхідність у фінансуванні на два райони – Бориспільский та Броварський – складала 30 млн. грн. Проте додатковими угодами розмір бюджетних зобов’язань зменшено до 17.33 млн.грн. Крім того, Службою автомобільних доріг у Київській області направлено лист до «Коммунтрансу» про зупинення з 1 вересня будь-яких видів робіт (у т.ч. ямкового ремонту). Ми виконали робіт на суму більше 7 млн. грн. Роботи досі не оплачені, але наше підприємство намагається дотримуватись договірних зобов’язань та виконує роботи за рахунок власних обігових коштів.

Станом на 19 вересня 2016 року ПрАТ «Коммунтранс» виконало ямковий ремонт на наступних ділянках доріг: Київ-Ревне-Рогозів (947 кв.м.), Іванків-Городище (150 кв.м), М01-Рудня-Гоголів-Бориспіль (825 кв.м.), Бориспіль-Березань-Яготин-Жоравка (1730 кв.м.), Вороньків-Головурів-Сошників (5770 кв.м.), Бориспіль-Кийлів (3470 кв.м.), М03-Любарці-Старе (3980 кв.м.), (Київ-Ревне-Рогозів)-Гора (1620 кв.м.), Гнідин-Вишеньки-Петрівське (1550 кв.м.), Бориспіль-Дударків-Бзів-М03 (550 кв.м.), М01- Рудня –Гоголів – Бориспіль/-Сеньківка (480 кв.м.).

– У даний час, – зазначив О.Глушко, – ямковий ремонт виконується на автодорозі Бориспіль-Дударків-Бзів (ділянка Бориспіль-Дударків із подальшим виконанням робіт до с. Займище) та на а/д М03-Любарці-Старе (ділянка Любарці-Старе). Погоджено поновлення розмітки пішохідних переходів біля шкіл та навчальних закладів у населених пунктах району. Вказані роботи розпочаті та будуть завершені найближчим часом за сприятливих погодних умов.

Інформуючи про підготовку до зимового періоду, директор ПрАТ «Коммунтранс» зазначив, що вже готується дорожня техніка. Зокрема, мають переобладнати 4 одиниці машин для розподілення протиожеледної суміші. Загальна кількість механізмів для зимового утримання а/д складає: машини для розподілення ПОС – 12 одиниць; автогрейдери – 2 одиниці; навантажувальна техніка – 2 одиниці; бульдозери -2 одиниці. Ведеться підготовка виробничих баз а також заготівля протиожеледних матеріалів.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
дороги, РДА, Бориспільщина
Оціни новину →
Переглядів: 1070
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою