АвторизаціяРеклама

» » Дорога в майбутнє почалася з Борисполя

Дорога в майбутнє почалася з Борисполя

Новини у Борисполі

Два роки тому було широко анонсовано будівництво нової великої окружної дороги навколо столиці. Її довжина, згідно з проектом, має сягати 112 кілометрів. Значний відтинок траси пролягатиме територією Бориспільського і Броварського районів. Планується збудувати два мости через Десну і Дніпро в районі сіл Пухівка і Нові Петрівці та один у районі Кийлова Бориспільського району. Хто знає, коли закінчиться будівництво цієї надзвичайно дорогої дороги. Але навряд чи станеться це до ЄВРО-2012, як мріялося. І навіть до 2017 року, згідно з більш реалістичними розрахунками, бо ведеться будівництво, як мокре горить. Звичайно, через нестачу коштів. Схоже, що велика окружна виправдає свою назву «будова століття».

Проте уже з’явилася перша ластівка на похмурому небі, котра принесла приємну звістку: перші 3,3 кілометри супермарафонської дистанції подолано неподалік села Велика Олександрівка Бориспільського району. Що ж, «лід скрес, панове», як казав великий комбінатор. На трасі Бориспіль – Бровари здано в експлуатацію першу ділянку дороги в майбутнє.

Урочисто перерізати червону стрічку збиралася Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко. Але через інші важливі державні справи не приїхала. Найпосадовішими VIP-особами стали голова Київської облради Володимир Майбоженко та в. о. міністра транспорту Василь Шевченко. Вони відзначили, що ділянка майбутньої траси зроблена за світовими стандартами і є не гіршою, ніж Бориспільське шосе між Києвом і аеропортом. На відміну від вічно розбитих наших доріг, ці 3,3 кілометри повинні витримати 12 років без капремонту. Товщина полотна становить понад 60 сантиметрів. Дорожню розмітку зроблено з клейкої стрічки. Звичайні білі смуги стираються за півтора року. А ця здатна протриматися більше шести. Щоб не потрапляла грязюка на дорогу, узбіччя заасфальтовано. Тож відтепер наші водії мають можливість промчати дорогою світового класу. От тільки не розганяйтесь, шановні, бо дуже вона коротка.

Але досить активно тривають роботи на сусідньому відтинку траси довжиною майже чотири кілометри. Цю ділянку завдовжки 3,3 кілометри можна вважати навіть не новою дорогою, а реконструйованою старою. Бо пролягла вона по вже діючій трасі Бориспіль – Бровари.

Головні проблеми виникнуть, коли діло дійде до цілинних земель, на котрі ще ніколи не ступала нога дорожників. А це угіддя, що належать приватникам, які без бою за великий викуп у держави своїх соток і гектарів не віддадуть.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 771
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою