АвторизаціяРеклама

» » Долучіться до акції «Прибери сніг - Підтримай місто!»

Долучіться до акції «Прибери сніг - Підтримай місто!»

Новини Борисполя

Зміни починати потрібно, насамперед, із самого себе. Саме це продемонстрували своїм прикладом молоді люди міста Бориспіль, які вийшли минулого четверга чистити від снігу і льоду тротуари на вул. Київський Шлях. Адже так роблять у багатьох європейських країнах мешканці населених пунктів, які разом виходять на вулицю, аби спільними зусиллями побороти наслідки стихії. «Ініціатором акції «Прибери сніг. Підтримай місто!» стала Громадська організація «Фронт змін», — розповідає орговик Оксана Макаренко. — Ми хочемо своїм прикладом показати, що кожен мешканець нашого міста має долучитися до прибирання своєї вулиці, прибудинкової території. Бо лише самими лозунгами і закликами нічого не зробиш. Потрібно просто взяти лопати і працювати.»

Ініціативу «Фронту змін» підтримали учасники Клубу патріотичного виховання «Ратоборець» і Громадсько-християнська організація «Мораль суспільства». Вони також активно долучились до роботи. Організатори акції закупили лопати і льодоруби, які потім подарували комунальному підприємству «ЖЕК-1».

Молоді люди зверталися до перехожих: «Не проходьте повз нас. Підтримайте!» Та перехожі по-різному реагували на численних «двірників», здебільшого, байдуже поспішаючи у справах. Окрім того, учасники акції «Прибери сніг. Підтримай місто!» запрошували приєднатися і працівників тих підприємств і установ, навпроти яких кипіла робота. Відгукнулися працівники «Індекс-банку», які запропонували погрітися у приміщенні і пригощали молодь кавою.

Цікавим збігом обставин стала інша акція, яку того ж дня організували члени Молодіжного парламенту годиною пізніше у дворі вулиці Червоноармійська. Вони також мали на меті привернути увагу мешканців прилеглих будинків до розчищення доріжок і майданчиків від снігових заметів. Знаряддя праці запальним хлопцям і дівчатам видали у ЖЕК-1.

Тож все-таки хочеться вірити, що люди нарешті зрозуміють: благоустрій, привабливість і комфорт рідного міста залежать, у першу чергу, від нас самих. Головне — не бути байдужими! І життя неодмінно зміниться на краще!

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, Зима
Оціни новину →
Переглядів: 998
Рейтинг: 4.0/3

Коментарі

avatar
1
1 Спам
Дешевая показуха деток местных олигархов, тьфу, противно
avatar

Новини за темою