АвторизаціяРеклама

» » До приїзду Януковича у Борисполі відремонтують дороги

До приїзду Януковича у Борисполі відремонтують дороги

Новини Борисполя

До приїзду Януковича у Борисполі відремонтують дороги Президент Віктор Янукович доручив голові Бориспільської РДА та Бориспільському голові Анатолію Федорчуку, до вересня місяця цього року, провести капітальний ремонт автодоріг у Борисполі, а саме, по вул. Київський Шлях та від вул. Глібова до вул. Головатого.

Крім цього, президент доручив районним чиновникам відремонтувати дорогу до села Проців (Бориспільського району) та вулицю Б. Хмельницького і Сагайдачного та провести благоустрій в селі Проців та на прилеглій території.

Ремонт доріг у Борисполі та до Проціва повинні провести до приїзду Януковича з робочим візитом для проведення Ради регіонів, а також для відкриття соціальних об'єктів.

У селі проців відбудеться відкриття 16–квартирного будинку, фельдшерсько-акушерського пункту, дитячого садочку та дитячого будинку сімейного типу, на яке особисто приїде президент В. Янукович.

Крім цього, повинні відремонтувати частину доріг в селах Гора, Мартусівка, Ревне та Вороньків.

К приезду Януковича в Борисполе отремонтируют дороги

Президент Виктор Янукович поручил председателю Бориспольской
РГА и Бориспольскому главе Анатолию Федорчуку, до сентября месяца этого года, провести капитальный ремонт автодорог в Борисполе, а именно, по ул. Киевский Шлях и от ул. Глебова до ул. Головатого.

Кроме этого, президент поручил районным чиновникам отремонтировать дорогу к селу Процев (Бориспольского района) и улицу Богдана Хмельницкого и Сагайдачного, так же провести
благоустройство в селе Процев и на прилегающей территории.

Ремонт дорог в Борисполе и в Процеве должны осуществить к приезду Януковича с рабочим визитом для проведения Совета регионов, а также для открытия социальных объектов.

В селе Процев состоится открытие 16-квартирного дома, фельдшерско-акушерского пункта, детского сада и детского дома семейного типа, на который лично приедет президент Янукович.

Кроме этого, должны отремонтировать часть дорог в селах Гора, Мартусовка, Ревное и Воронков.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Борисполі, дороги, Януковича, приїзду, відремонтують
Оціни новину →
Переглядів: 3337
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою