АвторизаціяРеклама

» » До чого призводить людська недбалість

До чого призводить людська недбалість

Кримінал в Борисполі

Частенько шахраї і грабіжники, щоб заволодіти чужим мобільним телефоном, використовують одну і ту ж злочинну схему. Побачивши в руках потенційної жертви засіб зв'язку, зловмисник позичає телефон, щоб зробити терміновий дзвінок. Однак доброта власників мобільних телефонів не доводить їх до добра.

Так у Броварах нещодавно до дівчини звернувся молодик з проханням дати подзвонити, бо його власний телефон нібито розрядився. Молода дівчина, навіть не знаючи хлопця, люб'язно відгукнулася на його прохання. Взявши телефон, зловмисник попросив ще й попити. Коли господиня пішла у квартиру, щоб принести стражденному склянку води, він швидко зник зі здобиччю.

На крики дівчини звернули увагу численні перехожі на вулиці. Поки громадяни з’ясували ситуацію, грабіжник зник за найближчим будинком. З міського телефону дівчина швидко повідомила про подію до міліції. Злочинця було оголошено у розшук. Затримати його вдалося через кілька годин. Хлопця, схожого за прикметами на розшукуваного грабіжника, помітив автопатруль. Міліціонерам вдалось схопити його і доставити до відділка. Зараз грабіжник утримується під вартою. Раніше він уже притягався до кримінальної відповідальності за грабіж. Телефон, відібраний у дівчини, міліціонери знайшли у приятеля затриманого.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1108
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою