АвторизаціяРеклама

» » До Бориспільського району включили Переславський та Яготинський райони

До Бориспільського району включили Переславський та Яготинський райони

Новини з району

До Бориспільського району включили Переславський та Яготинський райони 17 липня 2020 року Верховна Рада України прийняла Постанову №807-IX, відповідно до якої був утворений Бориспільський район (із адміністративним центром у місті Бориспіль). До нього ввійшли наступні громади: Бориспільська міська, Вороньківська сільська, Гірська сільська, Дівичківська сільська, Золочівська сільська, Переяславська міська, Пристолична сільська, Студениківська сільська, Ташанська сільська, Циблівська сільська та Яготинська міська територіальні громади, затверджені Кабінетом Міністрів України (КМУ).

Пунктом 2 цієї постанови передбачено, що межі районів будуть встановлені по зовнішній межі територій сільських, селищних, міських територіальних громад, які входять до складу відповідного району.

Всі необхідні послуги люди отримуватимуть безпосередньо в об’єднаних територіальних громадах. Частину послуг – у районних центрах. При цьому держава фінансово підтримуватиме розвиток мережі центрів надання публічних послуг в ОТГ (об’єднаних територіальних громадах).

Постановою також передбачено, як проходитимуть вибори депутатів районних рад. Зокрема, повноваження теперішніх депутатів будуть припинені в день набуття повноважень депутатів районних рад, обраних на перших виборах до районних рад в утворених районах. А це відбудеться в жовтні 2020 року.

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Район, поділ, Бориспіль, жовтень 2020, вибори, громади
Оціни новину →
Переглядів: 589
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою