АвторизаціяРеклама

» » Дмитро Гира з Борисполя став учасником «Х-фактору»

Дмитро Гира з Борисполя став учасником «Х-фактору»

Події в Борисполі

Дмитро Гира з Борисполя став учасником «Х-фактору» Проект «Х-фактор Онлайн» продовжує знаходити нові таланти. Він дозволяє не тільки перевірити свої вокальні здібності, але й отримати можливість потрапити в прямий ефір каналу СТБ. За результатами голосування 7 тижня, переможцем став мешканець Борисполя Дмитро Гира.

30-річний Дмитро не має спеціальної музичної освіти, працює ріелтером у рідному місті. Він закінчив Бориспільську школу №1. Займатися вокалом почав лише три роки тому.

«Життя не стоїть на місці. І навіть коли людина не планує своє життя, за нього спланує випадок або інші люди. Тому я вирішив не стояти на місці, а використовувати можливості, які існують навколо: такі, як «Х-фактор»! Я хочу бути у шоу-бізнесі і в світі музики, по-іншому і не уявляю свого життя. Взявши участь у проекті, я, щонайменше на один крок, наблизився до своєї мрії! І вірю, що перемога попереду!» — ділиться Дмитро.

10 грудня Дмитро Гира вже мав можливість виступати у прямому ефірі каналу СТБ разом із французькою рок-групою «BB Brunes». І від того, як ми, його земляки, підтримаємо молодого чоловіка, може залежати подальша його доля. Участь у голосуванні має право взяти кожен, хто зареєстрований у «ВКонтакті» або на «Фейсбуці». Проголосуйте за Дмитра Гиру до кінця грудня на сайті «Х-фактор Онлайн», ставши фаном: http://xfo.stb.ua/profile/174304/, але перед цим перегляньте відео! Зареєструвавшись, можна також відправити SMS-повідомлення з кодом «xfo91805» на номер 7766, вартість послуги — близько 4 гривень. Окрім того, варто розіслати посилання своїм друзям і знайомим, аби й вони, проголосувавши в Інтернеті, допомогли вибороти Дмитру Гирі перемогу. Наприкінці грудня стане відомо, хто з учасників проекту потрапив на заключний гала-концерт, який відбудеться напередодні Нового року. Тож побажаємо успіхів нашому землякові!

Лариса МАЦЮК

Джерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Х-фактор Онлайн, Бориспіль, Дмитро Гира
Оціни новину →
Переглядів: 1294
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою