АвторизаціяРеклама

» » Для дітей із Ревного провели свято

Для дітей із Ревного провели свято

Новини у Борисполі

Для дітей із Ревного провели свято 1 червня до Дня захисту дітей біля будинку культури в с. Ревне провели конкурс малюнку на асфальті для місцевої дітвори. Він проходив у три тури: намалювати малюнок на довільну тему, намалювати свою родину та малюнок рідного села. Роботи оцінювались за 10 бальною шкалою.

У підсумку, журі, до складу якого ввійшли Людмила Григоренко (музичний керівник дитячого садочка) та Тамара Шульга (завідувачка сільською бібліотекою), віддали третє місце Павлу Григоренку (9 років), друге - Ілоні Марценюк (8 років), перше дісталось Валірії Чеботько (11років).

Детальніше про те як, «Для дітей із Ревного провели свято», читайте у Бориспільській газеті «Термінал:» №19 (102) від 7 червня 2013 року

Для детей из Ревного провели празник

1 июня ко Дню защиты детей у дома культуры в с. Ревное провели конкурс рисунка на асфальте для местной детворы. Он проходил в три тура: нарисовать рисунок на произвольную тему, нарисовать свою семью и рисунок родного села. Работы оценивались по 10 бальной шкале.

В итоге, жюри, в состав которого вошли Людмила Григоренко (музыкальный руководитель детского сада) и Тамара Шульга (заведующая сельской библиотекой), отдали третье место Павлу Григоренко (9 лет), второе - Илоне Марценюк (8 лет), первое досталось Валирии Чеботько (11лет ).

Подробнее о том как, «Для детей из Ревного провели празник», читайте в Бориспольской газете «Терминал:» № 19 (102) от 7 июня 2013

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
свято, провели, дітей, Ревного
Оціни новину →
Переглядів: 2390
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новости по теме