Яскравим контрастом до інших куточків у міському парку є дит" />
АвторизаціяРеклама

» » Дитячий майданчик став смітником

Дитячий майданчик став смітником

Новини в БорисполіЯскравим контрастом до інших куточків у міському парку є дитячий майданчик між обгородженою територією «Маріанни» та магазином напоїв і солодощів, знаним у народі, як КЗШВ.

Хоч він і обгороджений, але ж не закритий, а тому у час, коли там немає мам із малюками, лавки займають п’янички та безхатченки, які, принагідно буде зазначити, краще вписуються у загальну картину майданчика, ніж батьки із дітлахами. Адже на те, як підростаюче покоління бориспільців грається у пісочниці та забавляється на гірках по сусідству із недопалками, собачими екскрементами та купами порожніх пляшок, дивитися без жалю не можна: це ж наскільки треба втратити людську гідність, щоб, по-перше, довести майданчик до такого стану, а по-друге, дозволяти власній дитині борсатися у тому непотребі.

Усе ж наче на цій території облаштовано, як має бути на дитячому майданчику: і гірки з іншими забавами, і лавочки, і пісочниця, і навіть паркан. От тільки безгосподарність і байдужість тих, за ким закріплений цей майданчик, призвели до того, що місце для відпочинку та ігор дітей перетворилося на справжній смітник. Урнами на цьому майданчику слугують порожні паперові коробки з-під алкогольних напоїв! І навіть після святкування Дня міста, коли було вилизано увесь парк, цей дитячий майданчик продовжував залишатися засміченим.
Нічийна власність чи що? Так у приватні руки його! І одразу буде толк. Про це свідчить чиста і доглянута територія за «Маріанною», на фоні якої цей майданчик має вигляд стихійного сміттєзвалища.

Юлія ГАМАН
Фото Віктора СПІВАКА
джерело: Вісті

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, діти, культура
Оціни новину →
Переглядів: 984
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новости по теме