АвторизаціяРеклама

» » Діти з Борисполя порадували досягненнями і не тільки про це

Діти з Борисполя порадували досягненнями і не тільки про це

Новини у Борисполі

Діти з Борисполя порадували досягненнями і не тільки про це Юні туристи привезли призові місця
23–26 травня 2016 року збірна команда вихованців гуртків із пішохідного туризму Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді взяла участь в обласних змаганнях із пішохідного туризму серед учнів, що відбулися в урочищі Чубайка Володарського району.

Результати змагань для бориспільських вихованців – старша вікова група (група А)
ІІ місце в загальнокомандному заліку

ІІ місце в загальнокомандному заліку на дистанції «Крос похід»

ІІ місце у командній дистанції (старша вікова група А)

Лінська Яна – ІІ місце в особистому заліку «Смуга перешкод»
Кравченко Юрій - І місце в особистому заліку «Смуга перешкод»
(тренери: – Коломієць О.Г., Мороз В.К., Рахуба Т.Г.)

Результати змагань для бориспільських вихованців – молодша вікова група (група Б):
IV місце у загальнокомандному заліку

Камінська Тетяна – І місце в особистому заліку «Смуга перешкод»
(тренери: Мороз О.К., Парфенюк О.А., Корнієнко Т. С.)

Подяки департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації отримали: Нестеренко Є.В. – за організацію суддівства змагань (відзначений – заступник директора Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді) ; Мороз В.К. – за підготовку команди для участі в обласних змаганнях із пішохідного туризму (тренер Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді).

Психологи вчились працювати з батьками
23 травня 2016 року на базі Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 пройшов навчальний семінар для практичних психологів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Робота шкільного психолога з батьками».

Практичний психолог закладу Головіна Т.М., розповіла учасникам про особливості роботи шкільного психолога з батьківськими колективами. Окремо, звернула увагу на роль сімейного виховання та на правила роботи з батьками.

Також, практичні психологи взяли участь у тренінговому занятті «Діти – дзеркало батьків».

Юні пожежні здобули перемогу
23 травня 2016 року в с. Новосілки відбулись фінальні змагання обласного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. Дружина юних пожежних Бориспільської ЗОШ №8 здобула впевнену перемогу.

Презентація картин «Музика душі моєї»
Вперше в Борисполі пройшла презентація картин, вишиваних шовковими стрічками, яка мала назву «Музика душі моєї». Валентина Іванівна Бабич вкладає в творчість душу і оживають на картинах квіти, які так полюбляє майстриня. Адже в її обійсті завжди квітують різноманітні квіти.

Вишивати почала порівняно недавно – десь біля трьох років тому. Дарує свої творіння рідним і друзям, втішається ними. Головне кредо Валентини Іванівни – ні хвилини марно, менше слів, більше справ. І обов’язково, щоб творчість приносила задоволення.

Привітати майстриню прийшли її рідні, друзі, майстрині, читачі. Теплі слова побажань сказали майстрині високого класу- Валентина Білокінь та Олена Кравчун.

Під час заходу методист Олена Костюкова провела історичний екскурс країнами світу, де розвивався такий красивий і водночас практичний вид мистецтва як вишивка стрічками. Присутні мали змогу переглянути відео презентацію по темі, підготовлену працівниками бібліотеки.

Господиня заходу Валентина Іванівна пригощала всіх смачними пирогами з компотом власного приготування.

Бібліотекарі щиро вдячні Валентині Бабич за те, що представила свою квіткову творчість в Бориспільській бібліотеці! А наостанок Валентина Іванівна подарувала нашим читачам.

Провели семінар на тему внутрішньо переміщених сімей та дітей
3 червня в приміщенні центральної міської бібліотеки відбулась робоча зустріч експертів проекту ЄС «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей в Київській області» зі спеціалістами міської соціальної сфери, освіти, групи соціальної підтримки проекту та внутрішньо переміщеними особами, які проживають на території Бориспільщини.

Протягом семи місяців під керівництвом Наталії Боровко щочетверга проходили в бібліотеці робочі засідання проекту, на які запрошувались юристи, психологи, громадські діячі, депутати.

Термін реалізації проекту ЄС «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей в Київській області» підходить до закінчення. Саме тому виникла потреба проаналізувати результати роботи в рамках проекту, обговорити досягнення та труднощі, які виникали у ході реалізації проекту, ризики - після закінчення проекту та напрацювати подальші дії, підвести підсумки.

В ході зустрічі були проаналізовані кількісні показники та їх динаміка. Експерти ознайомились з результатами проведених оцінок потреб та було визначено випадки для заповнення карток обліку.

Такі проекти сприяють співпраці соціальної служби міськвиконкому з бібліотекою, яка надає послуги з електронного урядування, що поліпшує якість життя. Адже багато внутрішньо переміщених сімей та дітей записані до бібліотек МЦБС - залучені до читання та відвідують бібліотечні заходи.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, діти, пожежники, туристи
Оціни новину →
Переглядів: 1025
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою