АвторизаціяРеклама

» » Дітей покарають за повідомлення про вбивство

Дітей покарають за повідомлення про вбивство

Новини з району

Дітей покарають за повідомлення про вбивство Як повідомили нам у Бориспільському відділі поліції, на лінію 102 надійшло повідомлення, що в селі Гора Бориспільського району виявлено чоловіка з ножовим пораненням. Ніяких ознак життя той не подає. Потім зв’язок із заявником обірвався.

Поліцейські відреагували миттєво. За вказаною адресою виїхала оперативна група. Як виявилось, це була одна з новобудов. Увійшовши туди, правоохоронці виявили чоловіка, щоправда той був живісінький і без будь-яких поранень. А сам приїзд опергрупи дуже здивував чоловіка.

Поліцейські, з’ясувавши, що то був хибний виклик, почали шукати "жартівника". І, таки, знайшли. Заявниками виявились четверо неповнолітніх 12-14 років, які відпочивали на озері в селі Мала Олександрівка. Як пояснили діти, вони так вирішили розважитися.

На батьків неповнолітніх були складені адміністративні протоколи за ч. 1 та ч. 3 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Ступінь покарання вже обиратиме суд. Ну, а дома на дітей чекає недитячі розмови з батьками.

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Район, діти, хибний, вбивство, поліція, Бориспільський, Виклик, повідомлення
Оціни новину →
Переглядів: 1087
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою