АвторизаціяРеклама

» » Державні акти з доставкою у село

Державні акти з доставкою у село

Новини у Борисполі

Голова Бориспільської райдержадміністрації Анатолій Ольшанський минулої п’ятниці привіз до села Іванків довгоочікувані державні акти на право власності на землю. До речі, напередодні Анатолій Іванович уже вручив 650 державних актів мешканцям сіл Глибоке і Городище та понад 150 — селянам із Вишеньок і Петровського. Незабаром плануються зустрічі із мешканцями Гнідина, Щасливого, Старого...

Спекотного дня, 11 червня, повен зал іванківців чекав на гостей з району. Понад 160 мешканців Іванкова стали повноправними власниками своєї землі. А це і селянські паї, і присадибні ділянки, і городи. Багато селян чекали на державні акти 3-4, а то й 7-9 років! Люди літнього віку зі сльозами на очах отримували державні акти, думали, що так і помруть, не дочекавшись документів на право власності на земельні ділянки.

«Я виконую доручення Президента України про те, що голови районних державних адміністрацій зобов’язані виїжджати у населені пункти і видавати мешканцям державні акти. Проблема затримки видачі державних актів на Бориспільщині існує 3-4 роки. Та Президент чітко сказав, що влада повинна йти до людей і допомагати вирішувати проблеми, які існують у селах. Протягом місяця ми спільно з начальником ДЗК плануємо видати близько тисячі державних актів на землю. Це не разова акція, а систематична робота», — наголосив Анатолій Ольшанський.

Як розповів Іванківський сільський голова Анатолій Тур, оплату за державні акти (17 грн) було організовано централізовано. А це теж дало можливість прискорити і спростити процедуру отримання державних актів. «Тож не потрібно вже іванківцям ходити по колах пекла», — саме так висловився хтось із присутніх, пригадуючи великі черги до управління земельних ресурсів.

Голова РДА Анатолій Ольшанський спілкувався з людьми, щиро цікавився їхніми проблемами, запитував, як довго вони чекали на державні акти. Він намагався підбадьорити тих іванківців, які не отримали державних актів того дня, пообіцявши привезти їх через декілька тижнів.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 813
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою