АвторизаціяРеклама

» » Депутатів Бориспільської міськради закликали приходити на сесії вчасно

Депутатів Бориспільської міськради закликали приходити на сесії вчасно

Новини Борисполя

Депутатів Бориспільської міськради закликали приходити на сесії вчасно Сьогодні, 4 грудня 2020 року, відбулась друга позачергова сесія депутатів Бориспільської міської ради. Розглядали ряд важливих питань для забезпечення нормальної роботи ради. Зокрема, затвердили регламент, положення про постійні комісії, затвердили заступників міського голови, а також проголосували про утворення виконавчого комітету.

На порядку денному більше трьох десятків питань. Зазвичай таку кількість проектів розглядали мінімум до обіду. Принаймні, така тенденція спостерігалась за депутатами минулого скликання. Але не цього разу. Всі питання встигли розглянути за півтори години. До слова, секретар міської ради Владислав Байчас запропонував починати сесії рівно о 10 годині, щоб не затягувати початок. Депутати погодились. Ще одна зміна в проведенні засідань – реєструватись до початку сесії, а не після. Це, щоб не втрачати час.

За більшість винесених на розгляд питань депутати голосували без зауважень і доповнень. Утім, по деяким проектам були запитання. Зокрема, це стосувалось регламенту. Адже, відповідно до нього, деякі сесії проводитимуть у закритому режимі. Секретар наголосив, що це більше стосується пандемії, однак у цьому пункті регламенту нічого конкретно не сказано. Попри це, регламент ще мають доопрацювати і внести зміни. Сподіваємось, він вийде демократичним і з урахуванням інтересів громади.

Що стосується затвердження заступників міського голови, маємо такий результат:
першим заступником міського голови затвердили Миколу Петровича Корнійчука;
заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради затвердили: Людмилу Олександрівну Ковальову, Сергія Олександровича Лещенка, Тамару Олексіївну Матяш, Людмилу Василівну Пасенко;
на посаді керуючої справами виконавчого комітету міськради затвердили Людмилу Леонідівну Передерей.

Також на порядку денному стояли питання про утворення комісій, які займатимуться реорганізацією та передачею майна територіальних громад тих сільських рад, які приєднались до Бориспільської об’єднаної територіальної громади. Нагадаємо, мова йде про Сеньківську, Глибоцьку, Кучаківську, Любарецьку, Рогозівську та Іванківську сільські ради.

До важливих питань цієї сесії можна віднести ті, які стосувались затвердження організаційних структур та штатної чисельності різноманітних управлінь та структурних підрозділів. Це і соціальна сфера, і культура, і спорт. Пов’язано це з тим, що відповідні підрозділи сільських рад приєднали до структури міста.

Серед іншого, варто сказати, Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради змінило назву. Відтепер, це "Управління культури". Натомість депутати проголосували за утворення Управління молоді та спорту Бориспільської міської ради. Тобто замість одного управління маємо два.

Окремо варто сказати, що на цій сесії планували розглянути проект рішення "Про встановлення територіального розподілу між депутатами Бориспільської міської ради". Однак, це питання вирішили зняти з порядку денного. Мабуть не всім депутатам прийшовся до вподоби варіант, який пропонувався. Сподіваємося, на наступній сесії це питання буде розглянуте.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, проголосували, рада, сесія, депутати, затвердили
Оціни новину →
Переглядів: 471
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою