ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Депутати подарували Борисполю бузкову алею

Депутати подарували Борисполю бузкову алею

Новости в Борисполе

На квітучі сортові кущі народні обранці складалися по 200 гривень. Минулої п’ятниці погода вирішила випробувати бориспільських народних обранців на міцність і витривалість – процес висаджування ними бузку на Книшовому меморіальному комплексі розпочався холодною зливою і колючим вітром. Та депутати не підкачали: стійко витримали як сам процес висаджування, так і примхи цьогорічної весни.

Щоправда, депутатський корпус з’явився на цей благородний захід не у повному складі, але радує те, що більшість все-таки була. Вона і взялася із запалом висаджувати бузок. Хто – у робочих рукавичках та відповідному одязі, а хто – у налакованих туфлях і в тому ж вигляді, у якому з’являється на засідання сесій міської ради.

Як би там не було, а омріяна бузкова алея таки з’явилася у Борисполі. Щоб це сталося, депутати скинулися по 200 гривень. Пошуком і закупівлею сортового бузку займалися працівники комунгоспу. Врешті було придбано дерева десяти сортів у столичному ботсаді, на агрофірмах «Деметра» та «Агрос». У день, коли відбулася депутатська толока, було висаджено 62 кущі. Згодом бузок досадять, щоб цифра сягнула 75. Табличку ж із написом «Бузкова алея, висаджена Бориспільською міською радою VI скликання» подарував депутат Володимир Пилипчук.

Окрім цього, працівниками комунгоспу по місту було висаджено 60 лип. Загалом їх має бути висаджено 150. А у п’ятницю, 15 квітня, у Борисполі пройде загальноміська акція «Посади своє дерево». Тепер справа за бориспільцями – гідно оцінити зроблену для них роботу і належно ставитися до її плодів – молодих саджанців, висаджених по місту. Адже вже зафіксовані факти вандалізму вздовж Київського Шляху: якісь нелюди позламували вершки молоденьких каштанів і поскладали їх біля стовбурів понищених дерев! Таким вандалам жити б у клітках, подалі від цивілізації, а не разом з людьми.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
борисполь, благоустройство, власть
Оцени новость →
Просмотров: 1133
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
1
1 Спам
Я бы предпочёл, чтобы депутаты подарили нам гречаное поле. Посадили, выростили, и собрали урожай. И толку было бы больше, и вкуснее
avatar

Новости по теме