АвторизаціяРеклама

» » Депутати Бориспільської райради VIII скликання провели свою першу сесію (+світлини)

Депутати Бориспільської райради VIII скликання провели свою першу сесію (+світлини)

Новини з району

Депутати Бориспільської райради VIII скликання провели свою першу сесію (+світлини) У четвер 3 грудня поточного року в актовій залі Бориспільскої районної ради відбулось перше засідання депутатів районної ради. Прийшли всі 42 депутати. Перед початком сесії представники територіальної виборчої комісії зачитали протокол, відповідно до якого в Бориспільську райраду пройшло вісім політичних сил.

Так, дев’ять мандатів отримали представники політичної партії "Слуга народу". Вісім – від політичної партії "Європейська солідарність". Політичні партії "Наш край" та "Опозиційна платформа – за життя" представляють по 5 депутатів. У "Батьківщини", "За майбутнє" та "Свобода" по чотири представники. Три депутати представляють "Радикальну партію Олега Ляшка".

На розгляд цієї сесії виносилось 14 питань. Утім, розглянули лише меншу частину. Пояснили це тим, що потрібно спершу визначитися з регламентом, а також більш детально обговорити голів та членів постійних комісій.

Одне з найважливіших питань, за яке потрібно було проголосувати сьогодні – обрання голови Бориспільської районної ради. Спершу стояло питання про голосування за одного кандидата: Антона Мотрича, депутата від політичної партії "Слуга народу". Однак, із місця було запропоновано і другу кандидатуру: Віталія Гордієнка, депутата від політичної партії ВО "Свобода".

Голосування, як і належить, проводилося таємно. За підсумками лічильної комісії, більшість депутатів підтримали Антона Мотрича. За нього віддали свої голоси 29 депутатів. За Віталія Гордієнка – 13-ть.

Оскільки була оголошена перерва в засіданні, такі питання як затвердження персонального складу постійних комісій, затвердження Положення про постійні комісії, затвердження Регламенту роботи Бориспільської районної ради розглянуть пізніше.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
обрали, восьмого, Бориспільський, скликання, голову, депутати, Район, сесія
Оціни новину →
Переглядів: 366
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою