АвторизаціяРеклама

» » Депутати Бориспільської райради провели позачергову сесію

Депутати Бориспільської райради провели позачергову сесію

Новини з району

Депутати Бориспільської райради провели позачергову сесію 12 червня поточного року в стінах Бориспільської районної ради провели засідання 40-ї позачергової сесії депутатів райради. Одна з головних причин зібратися – внести зміни в районний бюджет.

Зокрема, прийняли рішення кошти, які виділяли на оздоровлення дітей у пришкільних таборах, перенаправити на ремонт ББЛІЛ (колишня назва: Бориспільська ЦРЛ). Як пояснила начальниця управління фінансів Бориспільської РДА Тамара Матяш, зміни доводиться вносити в зв’язку з карантинними заходами через коронавірус. Адже цього року пришкільні табори відмінені.

Наступне питання сесії – переглянути рішення щодо затвердженого проекту землеустрою встановлення меж села Сеньківка, прийняте в жовтні місяці минулого року. З’ясувалось, що документація не відповідала вимогам чинного законодавства, оскільки проект землеустрою не пройшов повторну державну експертизу. Тому депутати одноголосно проголосували та скасували своє рішення.

Також на сесії озвучили інформацію, що з державного бюджету надійшли кошти на впровадження стандартів Нової української школи. Таким чином, кожна загальноосвітня школи отримає майже по два мільйони гривень.

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
БЮДЖЕТ, Бориспільський, Район, депутати, школи, сесія
Оціни новину →
Переглядів: 353
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою