АвторизаціяРеклама

» » Депутати Бориспільської райради прийняли Регламент та ліквідували два комунальні заклади

Депутати Бориспільської райради прийняли Регламент та ліквідували два комунальні заклади

Новини з району

Депутати Бориспільської райради прийняли Регламент та ліквідували два комунальні заклади Сьогодні в Бориспільській районній раді відбулась друга позачергова сесія депутатів восьмого скликання. Розглядали сім питань. Участь у засіданні взяли 35 народних обранців із 42.

Перші три питання позачергової сесії стосувалися змін до бюджетів на 2020 рік, прийнятих депутатами Бориспільської, Яготинської та Переяслав-Хмельницької районних рад VII скликання. Особливих зауважень до змін у депутатів не було, тому ці питання були підтримані.

На цю сесію було винесено проект рішення щодо затвердження Регламенту Бориспільської районної ради VIIІ скликання. В цілому проект влаштував усіх депутатів. Було кілька незначних зауважень, які були прийняті до уваги.

Два питання стосувались ліквідації в Бориспільському районі комунальних закладів. Мова йде про "Бориспільський районний територіальний центр соціального обслуговування" в селі Ревне та "Бориспільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді". Доповідав заступник голови Бориспільської районної ради Іван Недогибченко, який пояснив, що центр у Ревному розташований на території Гірської ОТГ і відтепер відходить їм у підпорядкування. Щодо центру соціальних служб, то тепер такі центри будуть створюватися в кожній громаді.

Звісно, постало питання, як бути іншим громадам, які не мають своїх будинків для літніх людей. Адже до децентралізації всіх одиноких селили в центрі соціального обслуговування, що в селі Ревне або в селі Любарці. Голова райради Антон Мотрич повідомив, що наступного тижня збирає всіх голів об’єднаних територіальних громад, щоб обговорити це питання і знайти правильне рішення.

Коли були розглянуті всі питання сесії, депутат від ВО "Свобода" Віталій Гордієнко звернувся до всіх із заявою, щодо неприпустимості включати в комісії депутатів без їхнього відома і якщо вони цього не хочуть. Варто сказати, що поява цієї заяви була спричинена включенням Тетяни Баженової (депутатка від ВО "Свобода") в одну з комісій без її згоди.

Під кінець сесії слово попросив громадський активіст Ярослав Годунок. Щоправда, одразу виступити йому не дали, пояснивши, що це буде можливо, якщо депутати проголосують за це. Що й відбулося і Ярославу Миколайовичу таки дали можливість виступити.

Спершу він зауважив, що голосувати за право виборця виступити перед депутатами, це неправильно. Потім перейшов до суті питання. Мова йде про реконструкцію пологового відділення на території Бориспільської ЦРЛ. Активіст закликав депутатів взяли під особистий контроль кошти, які туди виділяються. Адже, за словами Я.Годунка, сума складає 100 мільйонів гривень.

– Будівництво нового триповерхового корпусу обійшовся б бюджету втричі дешевше, ніж реконструкція пологового відділення. Прошу звернути на це увагу і припинити розкрадання, – закликав Ярослав Годунок депутатів.

Чи почули його депутати, чи дійсно почнуть розбиратися куди йдуть кошти і чи є там розкрадання, побачимо. Або не побачимо.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
депутати, рада, Район, позачергова, Бориспільський, райрада, сесія
Оціни новину →
Переглядів: 965
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою