АвторизаціяРеклама

» » Цього року почесною громадянкою міста Борисполя стала Лідія Іванівна Штепа

Цього року почесною громадянкою міста Борисполя стала Лідія Іванівна Штепа

Новини Борисполя

Цього року почесною громадянкою міста Борисполя стала Лідія Іванівна Штепа Депутати Бориспільської міської ради на сесії, що відбулася 28 липня поточного року, підтримали подання Управління освіти і науки міськради, яким пропонувалось надати Лідії Іванівні Штепі звання "Почесний громадянин міста Борисполя". Про почесне звання пані Лідії мають оголосити в день святкування Дня міста Борисполя, який проходить щорічно наприкінці вересня.

Хто знайомий із Лідією Іванівною, знає її як надзвичайно толерантну, ввічливу, добру і чуйну людину. Вона користується заслуженим авторитетом та повагою працівників колективу, закладів освіти та громадськості міста Борисполя. ЇЇ знають у всіх комунальних, будівельних, землевпорядних організаціях міста Борисполя і Київської області. Лідія Іванівна виростила цілу династію будівельників: донька, син і онук продовжують справу мами і бабусі, працюючи на благо громади Борисполя в комунальних установах міста.

Із досьє
Лідія Іванівна Штепа народилась 19 квітня 1940 року. В 1960 році закінчила Ржищівський технікум сільськогосподарського будівництва за спеціальністю цивільне і сільськогосподарське будівництво. Починаючи з 1966 року починає працювати на благо Бориспільщини на різних посадах: майстра, виконроба БМУ "Київоблспецбуду", майстра РБД №14, інженера І категорії, начальника виробничо-технічного відділу, начальника ремонтно-будівельної дільниці Бориспільського ЖРЕУ (ЖЕК-2), інженера з ремонтних робіт управління освіти і науки Бориспільської міської ради. Загальний стаж роботи Лідії Іванівни 57 років та 4 місяці.

Так, у 1967-1968 року вона працювала на будівництві поліклініки для міста і району (пізніше дитяча поліклініка); 1970-1971 рр. – банно-прального комбінату; 1972 рік – підземного туалету. Вона опікувалася капітальними та поточними ремонтами житлового фонду, комунальних будівель у т.ч. будівництвом насосної станції по вул. Гоголя у 1969 році; будівель фабрики ворсових виробів; Будинку культури; архіву; кінотеатру; музею; ринку; відділень стаціонару Бориспільської центральної районної лікарні; міліції; військового комісаріату; суду; метеостанції; газконтори; молочної кухні.

Із 1994 по 2009 роки брала учать у будівництві та реконструкції виробничих баз КП "ЖЕК-2" (КП "ЖРЕУ"), будівництві адмінбудівлі ВУКГ на вул. Глибоцька, 122. У 2000-2004 роках здійснювала нагляд за ремонтом пологового, гінекологічного, травматологічного відділень Бориспільської ЦРЛ, ремонтом приміщень податкової інспекції, першого поверху будівлі пенсійного фонду, Укрсоцбанку, Ощадбанку, адмінбудівель аеропорту "Бориспіль", військового радгоспу, архітектури, РЕМу, газконтори, фабрики "Сортнасіннєовоч", підприємств "Пентопак", "Три ведмеді", Бориспільської райради та РДА, міської ради, муніципального театру.

До 2010 року Лідія Іванівна здійснювала нагляд за ремонтом дахів, під’їздів, аварійних квартир житлового фонду та капітальним і поточним ремонтом доріг м. Борисполя за будь-якої погоди та пори року. Із 14 жовтня 2010 року і до тепер здійснює контроль за виконанням ремонтних робіт у закладах освіти міста.

Висловлюємо подяку начальниці Управління освіти і науки Бориспільської міської ради Тетяні Павленко за допомогу в підготовці матеріалу.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
почесний, Бориспіль, громадянин, депутати, підтримали Штепа
Оціни новину →
Переглядів: 1146
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
1
Ну, добре що не Неля
avatar

Новини за темою