АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини Борисполя
  4. »
  5. Чому в Борисполі замість гранітних бордюрів встановлюють бетонні

Чому в Борисполі замість гранітних бордюрів встановлюють бетонні

Новини Борисполя

Чому в Борисполі замість гранітних бордюрів встановлюють бетонні Як уже встигли помітити автомобілісти, в Борисполі капітально ремонтують центральну вулицю – Київський шлях. Зі слів заступника міського голови Сергія Лещенка, роботи виконуються відповідно до графіку, без затримки, навіть з випередженням. Утім, ЦеБориспіль зацікавив інший момент.

Ми звернули увагу, що вздовж Київського шляху свого часу був покладений гранітний бордюр. Зараз встановлюють бетонні. Порівняймо граніт із бетоном і вам стане зрозуміло чому нас зацікавило це питання. Перший матеріал довговічніший і коштує в рази більше. Другий менш стійкий і набагато дешевший.

ЦеБориспіль звернувся до Бориспільської міської ради по роз’яснення. Нам відповіли, що "...старі гранітні бордюрні камені не підходять за конструкцією". Під час підготовки проектної документації розглядали всі варіанти і зупинилися на бетонних "...гранітні бордюри вже втратили свій вигляд та потребують оновлення (а це значні кошти, що збільшило б вартість проекту – прим.ред.)". Крім того, хтось вирішив, що бетонні бордюри краще виглядатимуть за гранітні на відновленій дорозі (у кожного свій смак).

Щодо демонтованих гранітних бордюрів, у міській раді нам повідомили, що їх передають до КП "ВУКГ", відповідно до акту прийому-передачі. В подальшому ці бордюри планують використовувати під час ремонту інших вулиць у місті Борисполі.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
шлях, Ремонт, бордюри, гранітні, Київський, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 2480
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
1
Відповідь одна - довбойоби тому що сидять в міській раді! Більше того, займаються відмиванням коштів!
avatar

Новини за темою