АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини Борисполя
  4. »
  5. Чому у Сеньківці немає музичної школи?

Чому у Сеньківці немає музичної школи?

Новини Борисполя

Чому у Сеньківці немає музичної школи? У Сеньківці черговий конфлікт виник через закриття двох класів вокалу і двох хореографії Великоолександрівської школи мистецтв і ремесел. За словами художнього керівника Сеньківського будинку культури Анатолія Чайки, філія від музичної школи працювала у їхньому селі 4 роки, а з яких причин її закрили, звільнивши двох місцевих викладачів з вищою освітою, незрозуміло. Та молоді дівчата, вчителі вокалу і хореографії, не залишили дітей, які прагнуть до мистецтва, і продовжують проводити заняття в одній з відремонтованих кімнат Будинку культури. Але тепер — вже як гуртки. Працюють викладачі виключно на ентузіазмі (але наскільки його вистачить?), адже за гурткову роботу отримують зарплату лише по 200 гривень на місяць.

До того ж, стало відомо, що нібито сільська рада планує кімнату, де займаються діти, віддати в оренду під якийсь офіс. Адже будинок культури належить до комунальної власності села. Саме тому 23 грудня і приїхала комісія з району, аби з’ясувати, у чому ж справа.

Депутати Бориспільської райради і села завітали до сільського клубу саме у той час, коли заняття були у розпалі. Окрім дітей, які займалися танцями, відстоювати своє приміщення прийшли і вокалісти. Тож у кімнаті розміром близько 20 кв. м було досить незатишно і тісно. Звичайно, члени комісії наголосили, що умов для занять дітям немає: мала площа, відсутній туалет у приміщенні, немає шаф для одягу... Але в інших селах і такого немає!

Як розповів директор Великоолександрівської музичної школи Олександр Зюзькін, офіційно філія у Сеньківці так і не була відкрита. Найперше — сесія районної ради не підтримала. Тож у селі працювали лише окремі класи при Будинку культури. Але чомусь у Сеньківській загальноосвітній школі місця для культури взагалі не знайшлося, хоча навчальний заклад розрахований на значно більшу кількість учнів. Окрім місцевих вчителів музики, приїжджали до села ще й акомпаніатори, вчителі сольфеджіо... За словами Олександра Дмитровича, професійних педагогів у Великій Олександрівці вистачає, головне, щоб дали дозвіл на відкриття філії і виділили приміщення. Наприклад, у Воронькові і Дударкові по 4-5 класів виділили, де зберігаються музичні інструменти, а школярі із задоволенням займаються після уроків музикою, отримуючи при цьому додаткову освіту.

Тож чи буде можливість у сеньківських дітей відвідувати музичну школу, чи влада залишить їх напризволяще, дізнаємось найближчим часом.

Лариса ГРОМАДСЬКА

Джерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспільщина, музична школа, Сеньківка
Оціни новину →
Переглядів: 1088
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою