АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини з району
  4. »
  5. Чи відкриють станцію «Кучаків»?

Чи відкриють станцію «Кучаків»?

Новини з району

Чи відкриють станцію «Кучаків»? Колись, ще за радянських часів, ходив анекдот, що в автобусі «Київ — Бориспіль» задавили американського агента. Сьогодні транспортне сполучення до Києва, слава Богу, налагоджене досить добре. Але цей жарт (звичайно, коли говорити про сміх крізь сльози) можна застосувати до електрички, яка прямує за напрямом Яготин — Березань — Баришівка — Кучаків — Бориспіль — Київ. Ще два роки тому потяг складався з 10 вагонів, до літа минулого року їх було 8, а ось понад півроку, як електричка залишилася з шістьма вагонами. Тому і скаржаться мешканці села Кірове (станція «Кучаків»), що у час пік до вагонів неможливо протиснутися, бо з Березані вони вже прямують переповнені. Люди щоранку їздять на роботу, а студенти на заняття, переважно, у тамбурі, де й дихнути неможливо. «От би з нами проїхав якийсь начальник! Нехай би побачив, як прості люди на роботу дістаються!» — обурювалася жінка, яка зателефонувала до редакції. Окрім того, у переповнений вагон ще й дістатися досить складно: треба добре підтягтися на поручнях, оскільки немає високої платформи. Можете уявити, як складно доводиться виконувати таку вправу старій людині або інваліду.

З’ясувалося, що тим же маршрутом курсують і швидкісні електрички — для «білих людей», говорять у народі. Але на станції «Кучаків» вони не зупиняються. Хоча іноді й місця вільні є. На що людям відповідають: «У вас не станція, а зупиночна платформа». Тому тільки «обрізані», обшарпані, смердючі електрички, у яких іноді й двері заїдають, зупиняються. У мешканців села Кірове на очі сльози навертаються від такої картини. Справжнісіньке знущання! Чому одні їдуть у комфорті, а інші — немов злидні. Є ж пасажири, які готові платити за якісні послуги.

А в якому стані та зупиночна платформа! Сміття ніхто не прибирає, туалет зачинений (але люди все одно туди ходять). Немає ніякого даху над головою, щоб від снігу чи дощу сховатися. Навіть каса відсутня. Усі ці «розкоші» також «не положені», згідно із законом.

Тож і ходять поміж мешканцями прилеглих сіл справжні легенди про майбутнє «Євро-2012». От, мовляв, нехай європейці побачать, які умови їх тут очікують. Адже цим шляхом вболівальники можуть їздити до готелів Борисполя. І якщо, не дай Боже, хтось із них проспить або втиснеться в середину вагона, то у Борисполі йому вийти аж ніяк не вдасться (зупинка триває декілька хвилин). А минувши райцентр, футбольного фана винесуть на станції «Кучаків». От він і побачить, яка тут Європа! Без туалету, нормального перону, залу очікувань і навіть місця, куди можна недопалок викинути.

Обурює людей і бездіяльність районної влади, яка, згідно із своїми обов’язками, повинна б захищати їхні інтереси.

Автор: Лариса МАЦЮК, Вісті

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспільщина, електростанція, кучаків, новини
Оціни новину →
Переглядів: 1621
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
1 Спам
Не боясь... откроют . Скорее всего к началу огородне-полевых работ, это где то в конце апреля... (после Пасхи) -------- (так мне сказали в СМИ)
avatar

Новини за темою