ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Чи вдасться Бориспільцям скасувати тарифи на проїзд в апеляційному суді?

Чи вдасться Бориспільцям скасувати тарифи на проїзд в апеляційному суді?

Новости в Борисполе

Чи вдасться Бориспільцям скасувати тарифи на проїзд в апеляційному суді? Шостий апеляційний адміністративний суд. Суддя доповідач Епель Ксенія Володимирівна розглядає справу про скасування рішень Бориспільської міської ради щодо підвищення вартості проїзду до 6 гривень в міському транспорті для населення.

Після п’яти місяців запеклої боротьби, довгоочікуваного правового висновку Верховного Суду в аналогічній справі, врешті решт, після одержання перемоги в суді першої інстанції, повний зал людей, чоловік з сімдесят, очікують і від колегії суддів апеляційного суду прийняття законного судового рішення.

Для присутніх в залі, вирішення цього спору носить доленосний характер, тому що прямо впливає на якість їхнього життя, а для деяких, ще й з вікна елітного автомобіля, з огляду на відомості у декларації, цей спір взагалі виглядає малозначним та й мабуть несуттєвим.

І здавалося б жодних перепон для розгляду справи не існує. Чітко сформульований правовий висновок Верховного Суду, установлені судом факти, усі докази у справі, позиції учасників справи викладені письмово, все є.

А от ні! Бажання... немає бажання, а ще не вистачає сили волі і незалежності. Коли там (нагорі) вже домовились про результат, то тут (в засіданні) ні громадянам, які прийшли відстоювати своє право їздити в маршрутці, а не ходити пішки, ні адвокатам, які їх представляють робити уже немає чого.
Залишається лише спостерігати за тим, як така досвідчена у цих питаннях колегія суддів буде намагатися скасувати законне по суті рішення суду першої інстанції.

Сьогодні, не бажаючи проводити розгляд справи під об’єктивами відеокамер журналістів та пильним контролем активістів і громади, під вигуки «Ганьба» розгляд справи суддями з власної ініціативи було відкладено.

Ймовірно з надією на те, що в наступне засідання прийде менше «зівак», що і дасть можливість прийняти потрібне їм рішення. А також через надмірне бажання врятувати Виконавчий комітет Бориспільської міської ради, шляхом витребування у нього ж оригіналів поданих ним же документів, копії яких він звертаючись до суду належним чином не засвідчив, що з огляду на нещодавній висновок Верховного Суду взагалі виключає неможливість сприймати їх як докази та посилатись на них у своєму рішенні.

Наразі, мешканці Борисполя за крок до перемоги, разом з тим очевидно упередженні дії колегії апеляційного суду змушують усвідомлювати, що бориспілці і в кроці від поразки, й ця поведінка змушує усіх бути ще більш згуртованими, тому усіх бажаючих і небайдужих, кого стосується цей спір закликаємо прийняти участь в наступному судовому засіданні апеляційного суду, яке відбудеться 6 березня 2019 року о 10 годині 30 хв., за адресою: 01010, м. Київ, вул. Московська 8, корп. 30, (Актова зала або зал №3) та спільно домагатись справедливого розгляду справи судом!

Тільки разом ми в змозі здобути перемогу та відновити справедливість!

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
маршрутка, тарифи, влада, Бориспіль
Оцени новость →
Просмотров: 742
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме