АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини з району
  4. »
  5. Чи прийде велика вода у Гнідин?

Чи прийде велика вода у Гнідин?

Новини з району

Села Бориспільського району Гнідин, Вишеньки, Проців та Кийлів завжди, коли прогнозується великий весняний розлив Дніпра, опиняються в зоні ризику. Аби на власні очі побачити, яка складається ситуація нині, із заступником начальника відділу з питань наглядово-профілактичної діяльності Бориспільського РУ МНС майором Юрієм Михайловичем Курандовцем та сільським землеміром Едуардом Коровіним прямуємо по Гнідину.

Місцеві мешканці добре пам’ятають повені 1970, 1979 та 1994 років, які додали селянам зайвих клопотів. Скажу відразу – сьогодні ніякої води там ще не видно, хіба що в калюжах від талого снігу.

Не почалася ще повінь і на Дніпрі поблизу Києва. Та все ж обходимо вулиці Мєшкова, Берегову та Калініна, де вірогідність майбутнього підтоплення велика. З’ясовуємо, що у деяких мешканців є гумові та дерев’яні човни. Щодо затоплення житлових будинків, то гнідинці намагалися будувати їх на підвищеннях, але в 1970 році у багатьох із них гостювала вода.

Місцева влада робить усе можливе, щоб цієї весни стихія завдала якомога меншої шкоди. Працює оперативний штаб, розроблений план дій на випадок підтоплення села, який через місцеву газету «Срібна підкова» доведений до відома всіх жителів села.

Однак ніхто сьогодні не може точно сказати, чи буде в Гнідині повінь. Завідуючий місцевою медамбулаторією Григорій Йосипович Адаменко каже: «Старожили села прогнозують, що великої води не буде!».

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспольщина, Гнідин
Оціни новину →
Переглядів: 1689
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою