АвторизаціяРеклама

» » Чи має озеро надію?

Чи має озеро надію?

Новини в Борисполі

Чи має озеро надію? «Озеро надії…», — чомусь саме слова цієї відомої пісні пригадалися мені на березі озерця, розташованого наприкінці вулиці Тургенєва у місті Борисполі.

Невелике водне плесо колись було турботливо обсаджене деревами. Ці дерева давно вже виросли і безмовною сторожею охороняють береги. Вони можуть протистояти природним явищам, але безсилі проти людей…

Це озеро могло б стати чарівним куточком відпочинку. Та натомість невблаганно перетворюється на захаращену калюжу. Здавалося б, жителі сусідніх приватних будинків найпершими мали б бути зацікавленими, щоб на берегах озера було чисто, затишно і зеленіла трава. Натомість, дехто прилаштував там на зберігання купи піску чи глини, дехто не цурається і сміття на берег викинути, а дехто так радикально бореться із сухими бур’янами, що випалює їх. Свідченням цих підпалів є обгорілі стовбури дерев, які вже можуть упасти будь-якої миті…

Не оминають озера і відпочивальники. Про це красномовно «розповідають» сліди від вогнищ, на яких смажили шашлики, та порожні пластикові пляшки, що розкидані на берегах і плавають попід берегом у воді.

Готуючи матеріал, дізналася, що депутати того мікрорайону найближчим часом планують організувати суботник для прибирання озера. Напевне, до першої маївки і буде якийсь ефект. Адже доки самі жителі сусідніх осель самі не поставлять собі за мету мати поряд зону відпочинку, а не засмічену територію, ефект і залишатиметься тимчасовим.

Та й міська влада якби цілеспрямовано працювала над популяризацією таких зелених куточків (туди б хоч частинку тієї підтримки, яку отримує Книшове кладовище), більша кількість мешканців вірила б у те, що не тільки в центрі міста можна щось змінити на краще.

Автор: Інна КРИНИЧНА, Вісті

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Тургенєва, мешканці, Бориспіль, озеро, Благоустрій, новини
Оціни новину →
Переглядів: 1220
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новости по теме