АвторизаціяРеклама

» » Чи допомагають маски від коронавірусу: отримано остаточну відповідь

Чи допомагають маски від коронавірусу: отримано остаточну відповідь

Суспільство

Чи допомагають маски від коронавірусу: отримано остаточну відповідь Епідемія коронавірусу викликала сильну паніку у населення всієї країни. Більшість людей продовжує турбувати питання, як ефективно захиститися від інфекції і які способи профілактики найкращі. Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила свої рекомендації щодо носіння на вулиці медичних масок.

Медики ще раз нагадали, що люди, у яких немає симптомів гострого респіраторного захворювання, не повинні надягати маски. Це просто нічого не дасть.

У ВООЗ настійно рекомендують використовувати дані вироби людям з ознаками ГРЗ / ГРВІ та людям, які доглядають за пацієнтами з такими симптомами, як кашель, лихоманка, нежить, підвищена температура тіла. Використання масок має сенс тільки для медичних працівників.

У ВООЗ не забороняють носіння масок, але хірургічні маски з аптек слід міняти кожні дві годині, оскільки вони є одноразовими.

Люди, які доглядають за хворими на коронавірус, повинні міняти маску після кожного пацієнта. Медики нагадали, що маски зовсім не панацея. Вірусні частинки можуть знаходитися на будь-яких предметах, особливо на мобільних телефонах, грошових купюрах, комп'ютерній клавіатурі, сушарці для рук в громадському туалеті, тощо.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
карантин, коронавірус, маски, МОЗ, медики
Оціни новину →
Переглядів: 1620
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою