АвторизаціяРеклама

» » Через коронавірус у Борисполі та районі посилять обмеження

Через коронавірус у Борисполі та районі посилять обмеження

Новини Борисполя

Через коронавірус у Борисполі та районі посилять обмеження У четвер український уряд прийняв рішення збільшити обмеження, щоб запобігти поширенню в Україні хвороби, яку спричиняє коронавірус. Влада Бориспільщини прийняла доповнення до постанови №211 і вже з 6 квітня поточного року на території міста Борисполя та Бориспільського району до кінця каратнину діятимуть наступні обмеження:

– із понеділка (06.04.20 р.) в громадських місцях слід з’являтися тільки у вдягненій масці чи респіраторі;

– із понеділка збиратися чи переміщатися більше ніж як дві особи заборонено (це не стосується випадків коли є службова необхідність або супровід дітей);

– заборонено перебувати в громадських місцях неповнолітнім, яким ще немає 14 років, без супроводу батьків;

– заборонено відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові і прибережні зони (окрім вигулювання однією особою домашніх тварин або якщо є службова необхідність);

– заборонено перебувати на спортивних та дитячих майданчиках;

– заборонено відвідувати заклади, де надають паліативну допомогу, соцзахисту, соцпослуг;

– якщо йдете на двір, обов’язково беріть документи, що посвідчують вашу особу;

– громадяни, які перетнули державний кордон України, обов’язково потраплять на обсервацію на два тижні (14 днів). Виключення: дипломати, члени міжнародних організацій, водії вантажних автомобілів, члени екіпажів повітряних та морських суден, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворою на коронавірус особою).

Закликаємо бориспільців поставитися до обмежувальних заходів з розумінням та відповідальністю. Дотримуйтеся нових правил поведінки, оскільки ці кроки допоможуть зменшити поширення коронавірусної інфекції та врятувати життя і здоров’я.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Район, коронавірус, обмеження, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 2118
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою