АвторизаціяРеклама

» » Бульдозером по безпорядку

Бульдозером по безпорядку

Новини у Борисполі

У боротьбі за наведення ладу в місті будь-які засоби годяться. А особливо коли йдеться про вирішення давньої проблеми, то в хід можна пустити навіть важку техніку. Так вирішила Бориспільська міська влада і викликала бульдозер. Справа в тому, що вже й в газеті друкувалися списки тих, хто складає біля дворів будматеріали та різний непотріб, і на адмінкомісію порушників викликали.

А який результат? Проїдьмо вулицями міста і ми побачимо перед садибами купи щебеню, піску, гілля, листя, багато з яких роками лежать біля подвір’їв, уже й бур’яном заросло все це «багатство», а господарям діла немає до того, щоб наше місто ставало чистим, охайним і красивим. Є серед таких господарів і своєрідні рекордсмени. Так господиню садиби на вулиці Шевченка, 42, Лідію Павлівну Чурбанову викликали на адмінкомісію чотири рази — 2007, 2008 і двічі нинішнього року. Позитивної реакції не було жодного разу.

Тому міська влада й вимушена була навести порядок біля садиби власними силами. Купа піску була розгорнута бульдозером біля садиби. Будівельні матеріали завезені на подвір’я, а решта розгорнута. Звичайно, така акція міської влади неприємна у першу чергу для господарів садиби, але вона є вимушеною. Минулого року довелося примусово наводити порядок на вулиці Горького, тепер — на вулиці Шевченка, наступна акція відбудеться на вулиці Суворова.

Тож якщо ви принципово не бажаєте підтримувати порядок біля свого двору і вважаєте, що перехожі повинні спотикатися об ваші будматеріали, — чекайте в гості бульдозер.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 875
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою