АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини Борисполя
  4. »
  5. Будуть будувати БГЦ, але на наших умовах

Будуть будувати БГЦ, але на наших умовах

Новини Борисполя

Будуть будувати БГЦ, але на наших умовах Ось і дочекалися засідання чергової сесії міської ради. Найголовнішим питанням звичайно ж було будівництво багатофункціонального громадського центру. Перед тим, як виносити рішення з цього питання, відзвітувався голова комісії щодо будівництва БГЦ у парковій зоні міста Борисполя Володимир Бистрий. 

Потім на трибуну вийшла представник ТОВ «Біопром» Олена Карлова. Вона спробувала пояснити, що віддати третину будівлі на сьогодні вони не можуть, оскільки це дуже забагато.

Після палких дискусій вирішили, що забудовник має найближчим часом дати остаточну відповідь. Якщо щось не влаштовує, будуть розглядати питання про розірвання договору оренди землі.

Детальніше про питання БГЦ, яке піднімали на сессії, читайте у газеті «Термінал:» №10(92) від 29 березня 2013 року.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
умовах, БГЦ, будувати, будуть, наших
Оціни новину →
Переглядів: 1724
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
2 Спам
Городу нужен дом культуры, зал минимум на 300 посадочных мест.
avatar
0
3 Спам
1200 как минимум. Борисполь растет! А культуры ни какой,складываеться впечетление что Акромя как ПОЖРАТЬ и БУХНУТЬ в Борисполе делать нечего!!!У нас замечательно растут и строяться церкви -БЕЗ ПРИХОДА. И КЛАТБИЩА от такой вот ЗАМЕЧАТЕЛЬНОЙ ЖИЗНИ --- РОДИЛСЯ БУХНУЛ ПОЖРАЛ В ЦЕРЬКОВЬ И НА КЛАТБИЩЕ!!!
avatar
0
1 Спам
Нам Культури НЕТРЕБА ! Де ГРОМАДІ відпочивати???? Коли вже влада буде думать головою--А НЕ своїми кішенями ---У ТРУНІ КАРМАНІВ не МАЄ! Майбутьне ДЕРЖАВИ- Це нарики бандюги і казнокради!!! Я такого не хочю! Й ВАМ НЕ БАЖАЮ!
avatar

Новини за темою