АвторизаціяРеклама

» » Будинку культури в Борисполі – бути!

Будинку культури в Борисполі – бути!

Новини Борисполя

Бориспіль – одне з найдавніших поселень Київщини, яке пережило князівські війни й монголо-татарську навалу, належало свого часу й київським монахам, і литовцям, і полякам. Ще наприкінці XVI століття місту було надано Магдебурзьке право. Тут поєднались різні культурні нашарування. Сторінки минувшини міста збережено в Бориспільському державному історичному музеї, яким може пишатися кожен житель цього краю.

Але один із фактів сучасності неабияк засмучує. З усіх районних центрів Київщини – а їх у області 25 – тільки в нашому древньому Борисполі немає достойного закладу культури. Так триває вже понад двадцять років, відколи пожежа знищила будівлю тодішнього Районного будинку культури. Відновити її так і не вдалось. Збудований у повоєнні роки, будинок культури півстоліття служив людям. У багатьох бориспільців із ним було пов’язано півжиття: хтось зустрів там свою майбутню дружину, хтось досі згадує, як виступав на сцені.

І нині на Бориспільщині не бракує талантів – ми можемо і вміємо працювати, і можемо сказати своє слово у мистецтві. Але для цього потрібен культурний центр, що стане новим осередком для різних творчих колективів: музичних, хореографічних, вокальних, фольклорних, театральних, для творчих студій, клубів за інтересами та дитячих гуртків.

Сьогодні звести нову будівлю Будинку культури не під силу ні мешканцям Борисполя, ні підприємцям, ні місцевому бюджету. Але всі разом ми можемо впоратись із цим завданням. Як депутат, обраний до обласної ради бориспільськими виборцями, виступаю з ініціативою створення Фонду допомоги з будівництва Будинку культури. Закликаю всіх небайдужих долучитися до цього проекту, посильну фінансову участь у якому можуть узяти й усі городяни, і представники бізнесу, і міська влада, яка так само підтримує ідею будівництва.

Новий Будинок культури має стати візитною карткою Борисполя і подарунком усім нам до тисячолітнього ювілею міста, який ми відзначатимемо за кілька років. Щиро сподіваюся на допомогу громади і зі свого боку обіцяю зробити все від мене залежне, що сприятиме наповненню фонду і втіленню нашого спільного задуму. Якщо ми не перестали сподіватися, що краса врятує світ, ми маємо зберігати та розвивати свої традиції, а також підтверджувати світову роль української культури, прославляти Бориспіль і поза межами області та країни.

Юрій Чередніченко, депутат Київської обласної ради
Фото Віктора Співака

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, будинок культури, Віктор Співак
Оціни новину →
Переглядів: 1258
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
3 Спам
А може краще церкву? Київський шлях (ex Лєніна) веде до церкви, але ж вона на Розвилці. Так вирішила у свій час направляюча сила радянського суспільства -- КПSS/
avatar
0
2 Спам
як на мене — дешевий популізм. сам депутат у це вірить?

у борисполі нову школу нема за що будувати...
avatar
0
4 Спам
Чистый популизм.
Я выступаю с инициативой, создать фонд "Борисполь - город будущего 3000". Деньги приносите налом.
avatar
0
1 Спам
Поддерживаю инициативу при одном условии - новый дом культуры должен быть построен исключительно на месте старого. Только там, и ни в каком другом месте
avatar

Новини за темою