АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини з району
  4. »
  5. Браво, чубинці!

Браво, чубинці!

Новини з району

Перелік країн, де народна хорова академічна капела імені Павла Чубинського брала участь у фестивалях, конкурсах, чемпіонатах світу, олімпійських змаганнях серед хорових колективів, вражає.

Цього разу відомий у світовому музичному просторі колектив побував у Естонії на міжнародному конкурсі та фестивалі православної духовної музики CREDO. Кожного року у рамках фестивалю та конкурсних змаганнях у храмах та концертних залах столиці Естонії Таллінні звучать кращі зразки православної музики від ранньохристиянських співів до сучасної авторської музики. Цього року тут виступали чоловічий хор «Axios» церкви старого Димитрія з Молдови, хор церкви святої Клари із Швеції, капела імені Павла Чубинського з України, чоловічий ансамбль «CREDO» з Естонії, інші хорові колективи.

У рамках конкурсу чубинці завоювали особливий Диплом за майстерність та популяризацію православної музичної культури. Та, мабуть, найголовніший виступ, що відбувся в Таллінні — концерт, який чубинці дали для жителів та гостей естонської столиці. Коли прозвучав останній музичний твір — Державний гімн України, — публіка реагувала бурхливими оплесками. Проводжали слухачі українських артистів стоячи.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
село, Чубинське, Бориспільщина
Оціни новину →
Переглядів: 1357
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою