АвторизаціяРеклама

» » Борисполю офіційно допомагатиме благодійний фонд

Борисполю офіційно допомагатиме благодійний фонд

Влада в Борисполі

Борисполю офіційно допомагатиме благодійний фонд 28 квітня відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між виконавчим комітетом Бориспільської міської ради та Благодійним фондом «Древляни». Свої підписи під угодою поставили міський голова Анатолій Федорчук та голова фонду Валерій Чорний.

– Хочу зазначити, – повідомив А.Федорчук, – із благодійним фондом «Древляни» ми співпрацюємо з 2012 року. Це вони подарували ліжка в реанімаційне відділення нашої лікарні. Допомагали і допомагають садочкам, школам. Щодо підписання меморандуму, так ми вирішили узаконити нашу співпрацю.

За словами Анатолія Федорчука, договір про співпрацю безстроковий і може бути розірваний в односторонньому порядку однією зі сторін.

В свою чергу Валерій Чорний подякував міському голові за нормальні стосунки та розуміння, які сформувались між виконавчим комітетом і благодійним фондом.

– Щоб було зрозуміло, – пояснив В.Чорний, – наш фонд працює по всій Україні та за її межами. В більшості випадків доводиться вмовляти чиновників, бігати за ними, але не в Борисполі. Тут ми знайшли підтримку і розуміння. Це одне з перших міст, куди наш фонд звертається, якщо може надати допомогу. А загалом, ми активно працюємо в Житомирській, Київській, Черкаській та Вінницькій областях.

Також варто зазначити, що благодійний фонд «Древляни» планує допомагати Борисполю не тільки медобладнанням, ліками, ліжками в дитячі садочки, але й готовий долучитись до вирішення більш глобальних питань. Зокрема, в планах створювати робочі місця та брати участь у благоустрої міста.

Раніше ми писали що, Благодійний фонд «Древляни» забезпечив Бориспільську ЗОШ №6 комплектом парт і стільців.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, допомога, благодійники, міська рада
Оціни новину →
Переглядів: 1203
Рейтинг: 5.0/4

Коментарі

avatar

Новини за темою