АвторизаціяРеклама

» » Бориспільську телерадіостудію очолив киянин

Бориспільську телерадіостудію очолив киянин

Новини Борисполя

Питання про призначення нового директора цієї установи Антона Сергійовича Базелінського на сесії міської ради стало одним із ключових усього засідання. На підтримку Сергія Пікульова, який стояв біля витоків створення каналу і був його директором упродовж року, прийшла частина творчого колективу. Виступ із трибуни щодо цього питання представників телерадіостудії зірвався — уже перші їхні слова спричинили гул депутатської частини залу, а тому кореспондентам вдалося лише наголосити на тому, що вони нічого не мають проти нового директора, а просто хочуть, аби із колишнім керівником вчинили справедливо.

Після вступного слова головуючого Анатолія Федорчука про те, як працювала конкурсна комісія у цьому напрямку, у результаті чого із чотирьох кандидатів перевага була віддана саме Антону Сергійовичу, виступив і сам пан Базелінський. Зокрема, усім присутнім він повідомив, що до того, як подати свою кандидатуру на цю посаду, він 10 років працював у столичній телестудії, яка співпрацювала із київською міською радою. Має досвід у створенні молодіжних та сімейних проектів. Але через важку економічну ситуацію студія закрилася, і він вирішив пошукати щастя на Бориспільській землі.

Стосовно своєї подальшої роботи на посаді керівника бориспільської телерадіостудії Антон Сергійович зазначив, що, в першу чергу, зробить усе для того, аби зберегти колектив у тому ж складі, у якому він працював донедавна. Також буде намагатися усунути будь-які конфліктні ситуації, працюватиме над інформаційним напрямком роботи студії та удосконаленням системи роботи із рекламою.

Таким чином після голосування більшістю голосів директором КП «ТелеРадіоСтудія «Бориспіль» було обрано Антона Базелінського.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1095
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
1 Спам
Не понять вас ни черта, господа журналисты. То оставляют директора, в следующем номере - уже другой... Ни объяснения никакого, ни аналитики - белиберда какая-то
avatar

Новини за темою