АвторизаціяРеклама

» » Бориспільську РДА пікетують чоловік, коза, кури, собака з цуценятами

Бориспільську РДА пікетують чоловік, коза, кури, собака з цуценятами

Новини з району

Бориспільську РДА пікетують чоловік, коза, кури, собака з цуценятами Сьогодні вранці, 27 лютого поточного року, всіх відвідувачів Бориспільської райдержадміністрації зустрічала незвичайна компанія, до якої входив чоловік, його коза при надії, двійко курей та собака з малими цуценятами. За пазухою чоловік теж носив якусь тваринку, мабуть кота.

Як нам розповів дядько, він приїхав із села Васильки, що на Бориспільщині. Має земельний пай, який свого часу отримала його мати. Ту землю взяв в оренду такий собі Скряга С.М. Донедавна орендар справно розраховувався з чоловіком. Коли ж інформаційний простір перенаситили інформацією про можливий продаж землі, перестав платити (а може так співпало). Сума заборгованості складає більше десяти тисяч гривень.

Чоловік каже, що був кілька разів в орендаря, так той відмовився його слухати, навіть заяву не прийняв. Та й син орендаря мало не з кулаками виштовхав чоловіка з приміщення.

– Мені чужого не треба, я тут за своє стою, – ділиться житель Васильки.

Також він розповів, що мав розмову з головою Бориспільської райради Владиславом Байчасом. Той пообіцяв допомогти чоловіку.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
пай, райрада, Бориспіль, РДА, Район, земля, пікет
Оціни новину →
Переглядів: 1517
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою