АвторизаціяРеклама

» » Бориспільського депутата судять за хресну ходу

Бориспільського депутата судять за хресну ходу

Новини Борисполя

Бориспільського депутата судять за хресну ходу У Бориспільському міськрайонному суді розглядається адміністративна справа за статтею 173 (дрібне хуліганство), де головний обвинувачений – депутат Борипільської міської ради Ярослав Годунок. Перше засідання суду відбулось 3 серпня 2016 року, друге 8 серпня, третє призначене на 18 серпня.

Суть полягає в тому, що ніби-то депутат висловлювався нецензурно та брутально на адресу учасників хресної ходи за мир московського патріархату та правоохоронців, які забезпечували правопорядок. Це за словами поліції. Годунок, у свою чергу, це заперечує та стверджує, свідків-поліцейських, які йдуть по справі, на місці не було, свої рапорти вони писали під копірку, а сама справа проти нього – замовлення «зверху» за те, що активно виступав проти ходи.

– Я від самого початку був проти цієї, так званої, хресної ходи, – коментує ситуацію Я.Годунок. – Вважаю, що ходу запланували в ФСБ, а провели московські попи, які осіли в Україні та ведуть антиукраїнську діяльність. Саме тому, коли ми дізнались, що ходаки збираються пройти через Бориспіль, вирішили цьому перешкодити. Заборонити саму ходу – це не в нашій компетенції, а от не дозволити увійти в місто – ми цього домоглись. Як пам’ятаєте, де громада одноголосно заборонила ходу через місто. Була позачергова сесія, на якій депутати теж заборонили прохід а вже 25 липня цього року всі противники ходи московських попів були, разом зі мною, на в’їзді до Борисполя. Не приховую, я дійсно не стримував себе в словах. Зокрема, закликав ходаків іти «на Москву», кричав «Ганьба», «Геть московських окупантів», «Геть московських попів», «Ідіть до Путіна». У поліції ж вважають, що я називав їх «ментами» нетрадиційної орієнтації. Хоча жодного доказу, як підтвердження своїх слів, на суді надати не змогли.

І справді, на першому засіданні суду поліція надала записи з чотирьох оперативних відеокамер, які фіксували все «для протоколу». «Ганьба», «Геть...», «на Москву» – це чутно. Але нічого нецензурного ні суддя, ні, підсудний, ні присутні в судовій залі не почули.

– Почали зачитувати рапотри, які поліцейські на мене понаписували, – продовжує розповідати Годунок. – Всі написані, як під копірку, хіба що прізвища різні. Тоді я заявив клопотання, щоб викликати їх усіх та взяти свідчення. Причина – бо я не вірю, що вони охороняли колону чи взагалі були присутні на ході, бачили мене і чули, що я казав. Переконаний, що ця справа сфабрикована проти мене і кимось замовленна за те, що я активно виступав проти ходи.

Власне на другому судовому засіданні і відбувалось те, про що казав депутат. Поліцейських викликали одного за одним і розпитували по черзі: то суддя, то Ярослав Годунок (він був без адвоката). Зокрема, депутата цікавило, чи можуть поліцейські сказати в чому він (депутат) був одягнений, що тримав у руках, що саме казав.

– Я стверджую, що їх (поліцейських) не було на ході. Їм просто наказали написати на мене рапорти конкретного змісту. Вони й написали. Саме це я й хочу довести. Якщо вдасться, тоді їх можна буде притягнути до кримінальної відповідальності за завідомо неправдиві свідчення та підробку документів. І взагалі, справу проти мене, я сприймаю як тиск на мої переконання. Тому й іду на принцип.

Третє слухання в суді призначене на 18 серпня 2016 року. Попередньо відомо, що слухатимуть активістів, які разом із Ярославом Годунком перекривали дорогу, не пускали учасників хресної ходи до Борисполя, бачили та чули, що саме казав депутат. Про що їх питатимуть і що вони розкажуть, можна буде дізнатись уже в цього тижня. Можливо, в цей четвер у цій справі буде поставлена крапка, можливо ні. Кому цікаво, можете прийти на суд на 9:30 за адресою: місто Бориспіль, вул. Героїв Небесної сотні. Або ж почекайте, щоб про все дізнатись зі стрічки новин на сайті «Движение Борисполя».

Читайте також, Інформація про розгляд адміністративної справи депутата Бориспільської міської ради Ярослава Годунка

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
хресна хода, Бориспіль, Годунок, депутати
Оціни новину →
Переглядів: 4979
Рейтинг: 4.1/8

Коментарі

avatar
Розривають Духовне Тіло України на шматки. Вони заражають ці духовні “шматки“ ненавистю до інших “людей“. Вони роблять з України духовного інваліда!
avatar
0
10 Спам
Шановний PPavel(е)!
Усвоїх дописах я всіяко утримуюсь від вживання терміну "простий, простота.. " ну, і, відповідно, всіляких похідних від нього. Тому орієнтувтись на "простих людей" я аж ніяк не збираюсь. "Прості люди" вже 25 років обирають параламент, президента, органи місцевого самоврядування. Як наслідок: "маємо те, що маємо". І нинішня ситуація в країні взагалі, і події, про які наразі йдеться у дописі безпосередньо (про який ми наразі ламаємо списи), якраз і віддзеркалюють здобутки "простих людей". А Ви, на мою скромну думку, далеко не "проста людина".
Ну а щодо незрозумілих термінів та визначень, до яких я вдався у попередньому дописі (пості), то давайте зробимо якусь табличку, чи щось подібне, та розкладемо все (чи може всіх?) по поличках. У всякому разі для початку потрібно відповісти (для себе) не питання: "Кому це шоу вигідно" (йдеться про вміст статті). Це питання на містечковому рівні. Для середньопересічного відвідувача сайту скоріш за все цього буде достатньо. Мене турбує виключно питання про те, хто все це зрежисував (смикає за мотузки).
avatar
0
9
Шановний, Balamut. Почитав ваш останній коментарій: про тролів, недобитків-"янучар" та інше. Усе настільки заплутано пояснено, що нам простим відвідувачам нічого не зрозуміло. Ви або пишіть доступною мовою, або взагалі нічого не пишіть.
avatar
0
8 Спам
Цікаве явище спостерігається на сайті. Тема в топі. Каменти в основному від ФСБешних тролів. І їх ніхто не модерує. Пояснюю. На бориспільському сайті обговорюється тема про те, як патроти України не пропустили ходу 5 колони через місто і за це недобитки-"янучари" продовжують травлю патріотів. Що можна сказати. Просто ганьба тому, що відбувається на вулиці Небесної сотні (навіть подвійна ганьба) у Борисполі.
Сторння людина, що випадково зайде на сайт, може зробити для себе висновок, що у Борисполі живуть в основному "адєпти русскава міра", а пара-трійка "бєндєравцев устраіваєт шабаш". Так що "двіженію Барісполя" мабуть варто було б звернути увагу на напрямок вектору свого руху та систему координат, в якій він знаходиться.
avatar
1
7 Спам
Історія має властивість повторюватись. Перший раз - як трагедія, другий - як фарс. Наразі у Борисполі відбувається фарс. А перший раз - це автомайдан. Як фабрикували, саджали, лжесвідчили, підпалювали автомобілі виносили направедні вироки.
А що тепер з такими?. Хтось пішов у біга, хтось в АТО кров'ю змивати гріх за брехню.
Цікаво було б подивитсь що станеться з "хероями-свідками" цієї справи. Іуда повісився...
avatar
0
5 Спам
Что говорит конституция по этому вопросу? Моё мнение, самодур какой то этот Годунок. То бабушек по базару ганяет, то блокирует марш согласованный по всем законам. Ему сейчас одни "сепары" через одного.
avatar
0
6
согласовано с кем? Есть решение горсовета о запрете прохождения колоны через город. Полиция в первую очередь должна была блокировать ходу согласно решению
avatar
Зря он так нервничает. Настоящее наказание у него впереди.
avatar
Настоящее наказание для его и ему подобных впереди... есть еще суд Божий, и там уже не откупиться.
avatar
0
2 Спам
Таких треба брати за горлянку и судить. На жаль - таких багато, і справу замнуть .
Хотілося б рівності прав для всіх і прозорих висловів, та це ідеальне суспільство.
Можливо дадуть більш широке освітлення ситуації.
avatar
а на деле он цензурно высказывался? или честь, или что там у "народного" её заменяет, не позволяет хулигану (или всё же патриоту?) быть принципиальным до конца?
не на эшафот же, небось гривен 170 штрафа, вряд ли нардепа на 15 суток заставят убирать родной город, ведь закон один для всех)
Но нет, не таков "патриот" - я не я корова не моя. Ничто
avatar

Новини за темою