АвторизаціяРеклама

» » Бориспільськими регіоналами вшановано поважних учителів

Бориспільськими регіоналами вшановано поважних учителів

Новини у Борисполі

Велелюдним і насиченим було Свято вчителя, яке відзначали минулого четверга у стінах міської ради. Привітати освітян зібралися усі, хто небайдужий до сіячів вічного, доброго, мудрого; хто вдячний їм за науку і виховання, а також і неабияке терпіння та прагнення будь-що навчити підростаюче покоління у першу чергу бути людьми.

Тож квіти, подяки, нагороди, подарунки та щиросердні слова вітання панували того дня у святковій залі міської ради.
Серед інших вчителям від імені однопартійців висловив свою шану та повагу голова Бориспільської міської організації Партії регіонів Борис Вікторович Дармостук.

Його слова вітання були приємними та теплими, побажання – щирими, а подарунки – такими потрібними педагогам. Адже Борис Вікторович вручив матеріальне заохочення за довгі роки вчителювання педагогам похилого віку.

Усі ж інші присутні на святі освітяни від регіонала отримали низький уклін за інколи тяжку роботу та побажання і надалі залишатися такими ж натхненними патріотами свого міста, прихильниками здорової і освіченої нації, яку вони і виховують. І якій, до речі, разом із членами Партії регіонів будувати нову країну!

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 669
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою