ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Бориспільський сміттєвий полігон закриють?

Бориспільський сміттєвий полігон закриють?

Новости в Борисполе

Проблеми із цим об’єктом почали виникати тоді, коли до Генеральної прокуратури нібито від колишнього керівництва ДМА «Бориспіль» почали надходити скарги на те, що поблизу нашого летовища продовжує функціонувати сміттєзвалище, яке, в свою чергу, притягує птахів – потенційну загрозу для літаків. У результаті скарг цією темою зацікавилася прокуратура, і зараз стоїть питання про закриття до «Євро-2012» нині ще діючого полігону.

Згідно з Повітряним кодексом України заборонено розміщення сміттєзвалищ у радіусі ближче 15 км до аеропортів.

Міська влада спільно із районною уже почали працювати над пошуком та виділенням земельної ділянки, яка була б розташована за 15-кілометровою зоною, для будівництва сміттєпереробного заводу та полігону із захоронення твердих побутових відходів.

А взагалі розгляд у Борисполі питання будівництва сміттєпереробного заводу триває уже давно. Відбулося більше 50-ти зустрічей з інвесторами із різних країн світу, але усі вони висувають дві умови: наявність, згідно з усіма вимогами і нормами, земельної ділянки для будівництва цього об’єкта та закупівля за кредитні кошти необхідного обладнання у країни, яка будуватиме цей завод. Та Бориспіль продовжує шукати економічно вигідні варіанти, відповідно до яких вартість переробки однієї тонни твердих побутових відходів коштувала б у межах 50 грн, а не 150-200 євро.

Також вдалося дізнатися, що у зв’язку із таким розвитком подій питання будівництва на бориспільському полігоні сортувальної лінії, на яке ТОВ «Еко-Сервіс» виділило 500 тис. грн, не буде втілено в життя.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
свалка, сміттєвий полігон, Благоустрій, Бориспіль
Оцени новость →
Просмотров: 658
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме