АвторизаціяРеклама

» » Бориспільський смітник видно з космосу

Бориспільський смітник видно з космосу

Новини у Борисполі

Бориспільці вже давно звикли до повідомлень міських чиновників, що Бориспіль є найуспішнішим, найкомфортнішим містом для проживання в Україні. Ба, більше того – воно стало «пілотним», і до нас ледь не в чергу шикуються делегації, щоб приїхати навчатися, як треба жити. І взагалі Бориспіль впевнено крокує до Європи.

А чи не зарано ми туди зібралися? Чи не перехвалили себе наші рідні чиновники? За відповіддю не треба йти далеко від центру міста. У №58 «Вістей» за 9 грудня 2010 року було опубліковано невеликий матеріал під назвою «Два боки однієї медалі» і фотографію гидотного смітника, що на розі вулиць Лютневої і Толстого. До речі, той смітник видно навіть на знімках, зроблених супутником із космосу. В коментарі натякалось, що перед святами добрий господар обов’язково поприбирає своє дворище й вулицю біля нього.

Минули Новий рік, Різдво, старий Новий рік, Водохреща, 8 Березня. Не за горами Вербна неділя, Великдень. А смітник і досі там.

Було колись – на кожен критичний сигнал газети влада реагувала і навіть повідомляла про вжиті заходи. А тут диво та й годі: з глибин Всесвіту видно «об’єкт», а з земного тротуару, що за півметра від нього, виходить – ні.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
смітник, свалка, Бориспіль, Благоустрій
Оціни новину →
Переглядів: 842
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою