АвторизаціяРеклама

» » Бориспільський міськрайонний суд засудив неповнолітнього до 9 років

Бориспільський міськрайонний суд засудив неповнолітнього до 9 років

Кримінал в Борисполі

Бориспільський міськрайонний суд засудив неповнолітнього до 9 років 16 березня 2016 року закінчився розгляд кримінального провадження відносно неповнолітнього обвинуваченого, який вчинив кримінальні правопорушення, передбачених ч.1 ст.263-1, ч.1 ст.263, ч.1 ст.162, ч.3 ст.189 КК України. Зокрема за незаконну переробку вогнепальної зброї, у носінні, зберіганні, вогнепальної зброї без дозволу, у незаконному проникненні до володіння особи та у вимаганні передати чуже майно з погрозою насильства над потерпілим та його близькими родичами, поєднаною з насильством.

Згідно з вироком судді Левченка А.В., підозрюваного було визнано винним у пред’явленому обвинуваченні та призначено покарання за ч.1 ст.263-1 КК України у виді позбавлення волі строком на 5 (п’ять) років; за ч.1 ст.263 КК України у виді позбавлення волі строком на 5 (п’ять) років; за ч.1 ст.162 КК України у виді обмеження волі строком на 2 (два) роки та за ч.3 ст.189 КК України у виді позбавлення волі строком на 9 (дев’ять) років із конфіскацією належного йому на праві власності майна.

На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, засудженому визначено покарання у виді позбавлення волі строком на 9 (дев’ять) років.

Відповідно до ч.5 ст.72 КК України, зараховано засудженому у строк покарання строк попереднього ув’язнення, застосованого до нього в межах даного кримінального провадження, з розрахунку один день попереднього ув'язнення за два дні позбавлення волі.

Строк відбуття покарання обчислюється з моменту арешту, тобто з 28 квітня 2015 року.

До набрання вироком законної сили запобіжний захід залишено, раніше обраний, у виді тримання під вартою.

Вирок протягом 30 днів із дня його проголошення може бути оскаржений у Апеляційному суді Київської області через Бориспільський міськрайонний суд.

Джерело: http://bpm.ko.court.gov.ua

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, суд, Бориспільський міськрайонний суд
Оціни новину →
Переглядів: 1626
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою