АвторизаціяРеклама

» » Бориспільський міський голова вітає випускників 2016 року

Бориспільський міський голова вітає випускників 2016 року

Привітання

Бориспільський міський голова вітає випускників 2016 року Дорогі випускники, шановні вчителі та батьки! Знову шкільний календар перегорає свою сторінку і сповіщає про надзвичайно хвилюючі свята: Останній дзвоник та Випускний вечір. Для 6576 учнів нашого міста це закінчення навчального року та початок літнього відпочинку, а для 302 випускників – останній урок у стінах школи та початок нового самостійного життя.

Ми щиро радіємо успіхам освітянської галузі у цьому навчальному році: засіяні вчителем зерна знань зійшли для 66 учнів перемогами в обласних олімпіадах з базових дисциплін, творчих конкурсах та конкурсах-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, а шестеро з них стали переможцями на всеукраїнському рівні, а значить - стипендіатами Бориспільської міської ради.

Шановні педагоги! Ми дякуємо вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість, яку ви щорічно передаєте своїм вихованцям. Ви подбали, щоб кожна дитина приросла інтелектом, духовно збагатилася, фізично загартувалася, творчо розквітла. Тож бажаємо всім школярам активного відпочинку!

Але все ж таки сьогодні у центрі нашої уваги – ВИПУСКНИКИ 2016. Для них закінчення школи та атестат про загальну середню освіту – це своєрідна перепустка у країну Дорослих, де потрібно складати екзамени новому Учителю, ім’я якого – ЖИТТЯ. Оберіть улюблену професію, не розгубіть учительської науки, пронесіть через усе життя виплекані вашими батьками найкращі риси характеру. Нехай доля буде прихильною, а успіх кожного з вас – стане надбанням бориспільської громади та нашої держави!

У добрий час і мирного українського неба!

З повагою,
Бориспільський міський голова АНАТОЛІЙ ФЕДОРЧУК

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
выпуск, випускний, Бориспіль, міський голова, випуск, Поздравления, выпускной, випускники, вітання
Оціни новину →
Переглядів: 1760
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою