АвторизаціяРеклама

» » Бориспільській громаді підвищили тариф на водопостачання та водовідведення на 30%

Бориспільській громаді підвищили тариф на водопостачання та водовідведення на 30%

Новини Борисполя

Бориспільській громаді підвищили тариф на водопостачання та водовідведення на 30% Виконавчий комітет Бориспільської міської ради підтримав проект рішення про підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для бориспільської громади. Рішення було прийняте 29 березня 2021 року. Відповідно до нього, починаючи з 01.04.2021 року тарифи зростуть до 40 грн 08 коп за 1 м3 (до цього підвищення споживачам надходили рахунки за один кубічний метр – по 30 грн 47 коп. Фактично тариф зріс на 30%.

За словами начальника КП «Бориспільводоканал» Олександра Гануша, підвищення пов’язане з тим, що упродовж трьох років органи місцевого самоврядування (міська рада – прим.ред.) не переглядала тарифи. Тобто, весь час це питання відкладалося, а коли розглянули, вартість зросла одразу на 30%.
– Це необхідна умова для повноцінного функціонування підприємства та надання якісних послуг населенню. Це не забаганка, – зазначив О.Гануш.

Окремо варто сказати, що Володимир Борисенко, Бориспільський міський голова, надав пропозицію, щоб розробити програму, щоб передбачити компенсацію для соціально незахищених верств бориспільської громади.

При цьому було нечітко вказано, чи ці тарифи розповсюджуватимуться на всю територію Бориспільської міської територіальної громади чи тільки на Бориспіль.

Світлина: Бориспіль FM

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
громада, Гануш, водопостачання, тариф, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 376
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
1
Покращення вже сьогодні!
avatar

Новини за темою