АвторизаціяРеклама

» » Бориспільський Автосервіс відновлює пасажирські перевезення в Київ та по району

Бориспільський Автосервіс відновлює пасажирські перевезення в Київ та по району

Новини Борисполя

Бориспільський Автосервіс відновлює пасажирські перевезення в Київ та по району На сайті перевізника ТОВ "Автосервіс" розміщене оголошення, що з 26 травня 2020 року підприємство відновлює пасажирські перевезення на всіх маршрутах. При цьому зазначається, що перевезення пасажирів здійснюватиметься за певних умов. Тобто, людина зможе поїхати, якщо в неї буде захисна маска. Друге – якщо в автобусі є вільні місця для сидіння.

При цьому перевізник зазначає, що ціни за проїзд залишаться тими ж самими. Чи братимуть київські маршрутки пасажирів по Борисполю, це питання ще вирішується. Обіцяють їздити за графіком, але можливі зміни, тому краще слідкувати за оголошеннями.

Нагадаємо, ТОВ "Автосервіс" обслуговує маршрути №317 (Бориспіль-Київ), №317-А (Бориспіль-Київ), №753 (Вишеньки-Київ), №9 (Бориспіль-Любарці), №8 (Бориспіль-Іванків), №18 (Бориспіль-Кириївщина), №324 (Проців-Київ), №11 (Бориспіль-Проців), №14-А (Сеньківка-Київ), №23 (Бориспіль-Мартусівка), №5 (Бориспіль-Кийлів), №12 (Бориспіль-Головурів), №13 (Бориспіль-Дударків), №330 (Дударків-Київ).

Відновити перевезення обіцяють і в ПрАТ "АТАСС-Бориспіль".

Варто сказати, можливість відновити перевезення пасажирів стало можливим після того, як Київська обласна державна адміністрація прийняла відповідне рішення сьогодні, 2505.2020 року.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Район, перевезення, київ, АТАСС, Пасажирські, Автосервіс, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 2852
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою