АвторизаціяРеклама

» » Бориспільські туристи — перші в області!

Бориспільські туристи — перші в області!

Новини Борисполя

Із 15 по 17 квітня Рокитнянський район Київщини приймав у себе гостей: на щорічні обласні змагання із велосипедного і водного туризму серед учнівської молоді з’їхалися команди майже з усієї області, щоб на березі річки Рось та на її водній поверхні показати свою майстерність і поборотися за право називатися кращими у цьому виді.

Серед 26 команд взяли участь у змаганнях і вихованці Бориспільського центру туризму та краєзнавства, яких супроводжували досвідчені тренери: директор центру Тетяна Рахуба, а також Ігор Гаман, Оксана Волинчук та Ігор Палатний. Професіоналізм тренерів довели їхні вихованці, адже результати бориспільців на обласних змаганнях — одні із кращих. Так, із водного туризму наші туристи посіли III командне місце на дистанції слалом, а ось із велосипедного туризму – I загальнокомандне місце, привізши кубок переможця обласних змагань до рідного міста!

Не підкачали і окремі вихованці центру туризму: в особистому заліку на комплексній дистанції серед юнаків капітан команди велосипедистів Олег Коломієць посів III місце. А на комплексній дистанції серед дівчат II місце посіла Альона Карлова.

Велику вдячність бориспільські туристи висловлюють Громадській організації «Фронт змін» за організацію перевезення і готовність завжди прийти на допомогу.

Юлія ЛИСИЦЯ

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 791
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою